Резултати от 1 до 2 от общо 2

какво мислите за този сайт

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    41
    #1

    какво мислите за този сайт

    моят първи аматьорски сайт, направен безплатно за една добра кауза. моля за вашите мнения.

    Едит
    Каква е добрата кауза? Предлагане на платени услуги е далеч от идеята ми за добра кауза.
    А ако ти си направил комерсиален сайт без заплащане, което не ми се вярва... си се прецакал.
    С две думи - без безплатна реклама в този форум - има линк с тарифи за реклама...
    Крис

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    41
    #2

    Re: какво мислите за този сайт

    както е видно от линка в подписа ми, аз се занимавам професионално с недвижими имоти. в търсенето на детегледачка за сина ни, попаднахме на този детски клуб и с течение на времето се роди идеята да им направя сайт. Това за мен е изцяло като хоби и в никакъв случай не съм искал на хората пари, нито ако бях искал, те щяха да могат да си го позволят. Затова казвам, че каузата е добра, защото популяризирахме нещо, от което много майки имат нужда. освен това ако исках да рекламирам сайта си, то нямаше да е в този форум, тук просто исках мнение и идеи относно дизайна и начина по който стои сайта. най добре темата да се изтрие. поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 16
    Последно: 27-02-08, 11:44
  2. Какво мислите за този UPS?
    От Jackas във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 20-11-07, 23:07
  3. Какво мислите за този сайт
    От nedy88 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 36
    Последно: 19-10-04, 01:09
  4. Поднасянето на новините на този сайт
    От Zappo във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 14-12-02, 11:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе