Резултати от 1 до 7 от общо 7

КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #1

    КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

    http://www.megaupload.com/"]ТУК СТАНА-освен да е бил качен вече файла,но само търсенето би било повече от секунда[/url]

    http://whois.domaintools.com/megaupload.com"]качих и втори файл[/url] пак безумно бързо,а и флаш линк дава

  2.  
     
  3. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #2

    Re:КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

    Мисля, дека проблема е нейде при тебе... При мен за 700Mb файл ми дава време за качване около 45 мин.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #3

    Re:КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

    Абе и аз забелязах някаква аномалия с мегаъплоад от известно време. От скоро свалям с 4-5 мегабайта в секунда от този сървър, от както свалям с тези скорости разбрах също, че и лимита ми за 1 час е 4 ГБ. Ъплоада също мамата си трака, качвам с 1-2 мегабайта в секунда.
    И аз в началото се чудих дали някой не е изтървал шейпъра, ама тази лудница продължава вече 3-4 месеца.

  5. cvb
    cvb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    281
    #4

    Re:КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ


  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #5

    Re:КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

    Преди около 2 години по чуждите форуми мярках някакви странни теми където постоянно се споменаваше думата "cap" и "ISP". В началото не им обръщах внимание, но когато темите зачестиха и тези две думички станаха натрапчиви реших да прочета каква болка ги мъчи апапите които са на север от Дунав и отвъд "голяма вода", тогава разбрах, че провайдерите им почнали да слагат лимит на доунлоад-а.
    Стана ми интересно и взех да питам разни мои познати чужденци за повече подробности, шока беше голям, това което научих е ( информацията е пиша по памет, не претендирам, че е така):

    За USA - при повечето ISP-та - down 256 килобайта/сек , цена - около 40-50 $, също така има пазарна ниша с така наречените "seedbox"-ове, които им помагат със сийд и доунлоад към тракерите, цените за наем на бокс-а са около 90 долара/месец за 10GB пространство. Общо взето са зле, с който и американец да си пиша се оплакват от скоростите, единици са тези които имат "тръба".

    Англия - имат лимит между 250-300ГБ доунлоад на месец , ако превишиш лимита - или ти режат скоростта на половина, или скоростта остава същата но плащаш за всеки гигабайт отгоре ( цени не помня).

    ЮАР - при някой доставчици имат лимит на месец между 3 !!! и 50 Гигабайта !!! доунлоад, цените им ми казваха в тяхната валута - рандове, аз ги обръщах в долари но цената си беше убийствена , за съжаление пак не помня цифрите.

    За Холандия чух от друг българин който работи там, за 10мин. време- проверка на поща и бърз лаф с жената по скайпа - 10 евро.

    Между другото специално за скоростите на интернет в България сме си много добре.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #6

    Re:КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

    Ами то скоростта трябва да download... Ако няма какво да сваляш и 256Кб ще ти вършат работа

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #7

    Re:КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА КАЧВАНЕ НА ГИГАБАЙТ ЗА СЕКУНДИ

    Бях някоя и др. годинка в USA - еб@@ ти тъпотията, по нета само безплатно може да четеш и пак не-всичко, и да проверяваш майла. За всичко друго - цакаааай $$. 1 $ мp3 -ката/бр. , филмите същата работа, достъп до БГ -сайтове като популярния едно време дейта.бг - изрязан от доставчика заради " незаконно разпространение на инфо, защитено с авторски права. Арестуваха студентчета, които човъркат торенти и им праскаха условни присъди, отново за разпространение... Та наистина, поне за мен губи смисъл възможността за огромен трафик поне там, освен ако не си решил да изтърбушиш кредитната карта, като плащаш за всеки издърпан филм, игра, песен, книга и пр. Същата работа с качването, освен ако не е нещо авторско... Едно нещо поне да ми харесва " у нас "

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Възможно ли е това?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 04-01-12, 18:03
  2. Възможно ли е това?
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-05-06, 11:37
  3. Kak e възможно това и каква е логиката?
    От g_velev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 27-10-05, 11:16
  4. Отговори: 6
    Последно: 09-09-05, 10:42
  5. Отговори: 5
    Последно: 22-08-02, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе