Резултати от 1 до 4 от общо 4

Kajete kakvo da napravq o6te po windows-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    20
    #1

    Kajete kakvo da napravq o6te po windows-a

    iskam da pitam za flash 7.moje li da se otvori source koda i da se vidi.opitah prez visual studio C++ ama ne znam dali e to.6toto mi dava i c++ script-ove.osven tova iskam da pitam kakva e prisudata za prerabotka na windows i kak moga da go prerabotq do neuznavaemost.as sam prerabotil interface-a ama ima i drugi raboti.vsi4ko koeto moga da prerabotq sum go napravil ama ne znam kakvo 6te da napravq 4e da ne se poznava 4e e windows.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    20
    #2

    Kajete kakvo da napravq o6te po windows-a

    Хаха !!!

    И кво точно си преработил ве батка ...



    Относно за флаша ..... ммм нешто малко послъгваш. Можеш да отворисх фла-то само под бинарен код но не и да го преправяш и тнт. Слушай сега. Понеже и мене ме греят тия работи и съм си блъскал главата дулго... мога да ти кажа как да преработиш точно фла-то но само ако ми кажеш какво искаш да му направиш.

    Предмолагам че искаш да махнеш менютата или да ги смениш с твои.

    Ми да ти кажа работата не е проста.

    Ако е за това насочи се към флаш 6.0.

    Преработи flash.exe с С++ (като го натиснеш опен в С++ отдолу има тип на четене :auto, baynary, text и там кво беше последното).

    Именно с това последното ще отваряш ехе-то за да ти изкара диалогови прозорци, менюта и стрингове.

    На тебе ти трябват диалоговите прозорци и менюта, които се използват от готовия проект (като прозореца "aout" и менютата "zoom in, zoom out ...)



    Относно виндоуса - той е океан от възмовности за преработка. Сега му прецакван инсталацията.

    Отвори с С++ w98setup.bin по този начин който ти описах по-горе и се хващай за работа.

    Ако искаш да напишеш всичко на БГ влез в ....САВ (забраих му името) и смени фонтовете с тези на флекс тайпа.

    Само пипай внимателно щото ноо лесно се прецаква.

    За друго не мога да ти кажа щото нали ти казах не е за писма ) или по-точно форуми.



    Аре бай, надявам се че сам те светнал в някоя област поне малко, но то от рам се почва.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    20
    #3

    Kajete kakvo da napravq o6te po windows-a

    mara,s tebe sme gi u4ili tez raboti ta nqma smisam da mi obqsnqvash tez raoti.as gi znam ama jarai.ko da praish.i kaji za windows-a kakvo dsa promenq o6te,pone ti sega jarash iz nehgo i 6a kajesh nai dobre.are

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    20
    #4

    Kajete kakvo da napravq o6te po windows-a

    Аве Dex, шо не казваш че си ти вее )

    Ми то май ние двамата няя ко да си даваме акъли а







    А за 3-те пути - бях в ноо скапана зала с оште по-скапан нет и ми се наложи да си залепа пруста на Left mouse button :DDD


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. kajete kakvo dano ...
    От mitak във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 23
    Последно: 21-05-03, 12:08
  2. kajete kakvo mislite za GB-7VA
    От kolev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 12-12-02, 21:20
  3. kakvo shte kajete za nForce 415 ?
    От HayMaker във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 29-07-02, 18:26
  4. Kakvo shte kajete za DFI CS32-TC
    От astromi във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 27-06-02, 16:07
  5. Kakvo ste kajete za RA2 YURI'S REVENGE
    От npu3paka във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 30-11-01, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе