Резултати от 1 до 6 от общо 6

Искам да си направя сайт....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    15
    #1

    Искам да си направя сайт....

    искам да си направя сайт но не знам как ,и затова турся помо6т от тука,може ли някой да ми каже как става това ,но искам да е бесплатно

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Искам да си направя сайт....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">искам да си направя сайт но не знам как ,и затова турся помо6т от тука,може ли някой да ми каже как става това ,но искам да е бесплатно



    <div align="right">Originally posted by P_o_l_i_c_E*-*19/01/2004*:* 17:08:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    www.boom.ru има готови, само променяш текста. Естествено има и на много други места, но като за начало ...

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #3

    Искам да си направя сайт....

    Човек, и аз искам да си направя.. някой да иска да ми помогне, по възможност без пари, искам значи, да има бази данни, снимки, дизаина да е на флаш, освен това ако може да се хоства на сървър извън пиъринга че да се вижда извън страната, и по възможност тоя сървър да е на този който ще прави сървър-а, ааа и да не забравя треа ми и шел достъп до сървър-а че да си осъвременявам информацията без проблем, ако има желание може да ми осигури достъп през уеб интерфейс00

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    1
    #4

    Искам да си направя сайт....

    има една ужасно лесна програма за правене на сайтове

    казва се NetObjectsFusion7 за работа с нея не се изискват никакви ама никакви умения сайтовете са готови !просто се въвеждат данните и това е .Програмата я има на сайта на []

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    Искам да си направя сайт....

    ама имай на предвид че готовите програми правят тежки сайтове

  7. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #6

    Искам да си направя сайт....

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">NetObjectsFusion7

    <div align="right">Originally posted by windows98*-*16/02/2004*:* 21:43:54</div id="right"></td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    windows98, ако имаш поглед върху тази програма бих искала един, два съвета относно работата с нея.

    Имам NetObjectsFusionMX, но по никакъв начин не мога да вмъкна <font color="red">.swf</font id="red"> файл в страницата. Или ако успея да го сторя, то той се отваря в нова такава.

    Идей?



    P_o_l_i_c_E, ако избереш да работиш с по горе споменатата програма, мога да ти напиша основните неща, за да започнеш. Наистина не е трудно, но не поддържа всички екстри за web дизайна според мен.

    (признавам, моята версия не е актуализирана от 4 години, проблема може да идва и от тук)






  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. На каква тематика да си направя сайт
    От rock1 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 02-07-07, 22:02
  2. Отговори: 1
    Последно: 14-09-06, 04:14
  3. Искам да направя едно проникване...
    От smokeless във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 17-03-04, 03:34
  4. Как да си направя WAP сайт ?
    От Shakedown във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 16-01-04, 01:49
  5. как да си направя сайт със html кодове
    От travoltino във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 14
    Последно: 07-01-04, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе