Резултати от 1 до 9 от общо 9

Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    Следнита ситуация:



    Фотоапарата е ползван близо 10г. без проблем, при снимането последния път снимките са били разглеждане. След приключване на работа е включен към компютър и не е имало 1/2 снимки на картата?



    Идеи? Възможност за възстановяване на информацията.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    @DK - пробвай на друг апарат с тая карта - някои имат функция "Undelete"

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    Основно ме интересува причината. Картата е вече форматирана едва ли може да се възстанови..

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    тук можеш да питаш @Photosaur - той се занимава отдавна с това - и сигурно е срещал този ефект ( дефект )

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #5

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    "Фотоапарата е ползван близо 10г. без проблем"



    Какъв е апарата? Интересно ми е преди 10 гoдини...?!? трябва да е от първите цифрови...сигурно е на VGA.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #6

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    DeathKnight, срещал съм програмка с която дори и при форматирана карта може да се възстанови (е разбира се зависи как е форматирана де), но в момента не мога да се сетя как се казваше - по късно ще се опитам да я намеря. Потърси в гугъла за програмки които възстановяват изтрити файлове от флаш памет - http://www.download.com/3120-20_4-0....search=+Go%21+

    Успех!



    Аз имах проблеми с една смартмедиа - фотоапарата започна при снимка да зависва - губеха се снимки, смених картата и всичко се оправи.

  8.  
     
  9. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #7

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    За възстановяването на информацията опитай с програмата BadCopyPro (www.jufsoft.com/badcopy или в www.lomalka.ru).

  10. Gadget
    Guest
    #8

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    Пробвай с Digital PhotoRescure Pro

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    Какво може да изтрие карта на цифров фотоапарат?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Следнита ситуация:



    Фотоапарата е ползван близо 10г. без проблем, при снимането последния път снимките са били разглеждане. След приключване на работа е включен към компютър и не е имало 1/2 снимки на картата?



    Идеи? Възможност за възстановяване на информацията.



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight - 04/02/2005 : 10:39:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ползвам постоянно флаш памети и ведъж при неправилно разпознат USB драйвер или повредено USB ми направи информацията нечетима. След формат флаша се оправи. Овен това ако се извади флаша в момент, на работа пак има същия ефект. В някой, а мисля в повечето драйвери има опция safe removing, която почти никой не ползва, а направо си издърпва кабела и/или флаша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. цифров фотоапарат
    От danchodv във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 26-05-12, 11:37
  2. Памет карта за цифров фотоапарат
    От pavelkv във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 19-12-07, 15:18
  3. Цифров фотоапарат
    От bx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-06, 20:02
  4. Цифров Фотоапарат
    От shulio във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 23-05-04, 10:26
  5. Цифров фотоапарат
    От Julian във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 01-09-02, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе