Резултати от 1 до 7 от общо 7

Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    1
    #1

    Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    Искам да си купя фотоапарат.Кои параметри са най-важни за сравнение?Двоумя се между Сапоп А620 и Сони/Дубалве/7?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    "- Каква кола си купи?
    - Червена, спортна, двуместна!"
    Чак след месеци разбрах, че въпросната кола е Nissan Pulsar - за приятеля ми това бяха отличителните черти, заради която я беше купил!
    Та и твоята работа е същата.
    Параметрите могат няколко десетки, например: производител на оптиката, резолюция, типове автоматични настройки, автофокус, ръчни настройки, коректен баланс на бялото, чувствителност, скорост на снимане, време за готовност след включване, формат на записа, вградена памет, поддръжка на разширителни карти, възможност за видеоклип, редукция на "червените очи", силна светкавица, живот на акумулаторите /брой снимки с едно зареждане/, голям дисплей и поне 232хил. цвята, удобен и същевременно дуракоустойчив джойстик за програмите, корпус, защитеност на оптиката и още, и още..
    Въпреки, че имам Sony DSC-S90, бих си взел Canon-a, ако поддържа RAW формат, де!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    39
    #3

    Re: Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    Аз имам OLYMPUS FE-100 и съм доволна... и не е скъп
    Купих го на промоция 340лв + подарък калъв, зарядно за батерии и 2 батерии.
    Вградената памет е 28мб и се наложи да купя допълнително 128 и той стана 400лв
    4мп , 11x зуум , дисплея не е много голям. Другите неща не ги помня...
    Аз специално няма да ставам професионален фотограф, така че не ми трябва повече.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #4

    Re: Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    Според мен, и не само, Канона е ПО-добрият избор но е и по-скъп! Но реално* не ти трябват повече от 4-5МР, така че можеш да обърнеш внимание и на Канон А610 който се различава от А620 само по мегапикселите! При А610 са 5МР, но матриците и на трите фотоапарата са еднакво ГОЛЕМИ (1 1/8") :Super:!!! Имат ръчни настройки, предназначени за ПО-НАПРЕДНАЛИ ЛЮБИТЕЛИ!!! Минуса на Сони-то е формата и съответно качеството на видеоклипчето(MPEG), срещу доста по-добрия вариант при Канон (AVI), както и ЛИПСАТА на въртящ се дисплеи!!! Темата се дублира, но погледни тук, има ревюта и на трите апарата:

    http://www.steves-digicams.com/hardware_reviews.html

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #5

    Re: Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    като си решил да дадеш горе-долу добра сума пари, бих ти предложил да хвърлиш едно око и на Nikon-четата - разлики в моделите почти няма, само в МПикселите. огледай и Панасоник-ците (LUMIX LC серията). аз също така съм и фен на Pentax - лещите им са убийствени и самите апарати не са скъпи. но не ме разбирай погрешно - Канона е безсмъртен, просто ти предлагам да пообиколиш и да потормозиш малко консултантите :D

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #6

    Re: Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    Аз също се 4удих като тебе и избрах Канон А610. Мисля 4е е добър избор, ще видм като ми го доставят. В Jar computers е на 610 лв!
    ДА не говорим 4е СД паметта на Канона е по4ти 2-пъти по-евтина от Мемори Стик Про картата на Сони-то!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #7

    Re: Кои е по-добьр Саnon A620 или Sony w7 ???

    И аз съм за Канона,ако трябва да се избира между посочените,а иначе бих препоръчал и Panasonic Lumix-без сериозни забележки.Така че избора си е твой

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  4. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48
  5. кой е по добьр
    От xristobg във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 08-01-07, 14:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе