Резултати от 1 до 6 от общо 6

Избор на фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #1

    Избор на фотоапарат

    Привет! Искам да си взема едно апаратче до около 400 лева. Моля помогнете ми в избора. Кои са най-важните характеристики (мисля че имаше и друго освен пикселите, ставаше въпрос за ISO но вече не си спомням..., вида на оптиката...). Значи като външен вид много ми харесва SONY W55 най-вече заради компактния вид и големия дисплей, но нямам друга информация за него. Много бих искал да има стабилизатор на изображението. И да прави видеоклип със звук. По-добре ли е да бъде със обикновенни батерии и дали издържат достатъчно време? А ако е както сонито със специфична за модела батерия дали след време няма това да се окаже проблем? Рекламират се и PANASONIC, CANON... Общо взето много съм объркан! Преди време гледах един саит с тестове на камери на телефони. Имаше направени снимки с различни модели. Има ли такъв саит и за фотоапарати?
    Извинявам се ако темата ми се повтаря, но излизат нови модели, нови цени...

  2.  
     

  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Избор на фотоапарат

    преди месец бях пред същия избор
    след доста четене, съветване и многоумене се спрях на canon 570 is

    чудесна машинка, само дето задължително ти трябва 4GB SD карта, защото 1GB (промото, с което си взех моя) стига за 8 мин видео на 640*480 @ 30fps

    по отношение на клипчетата съм длъжен и да спомена един минус (поне според мен) - на алтернативните резолюции (320*240 @ 60fps и 160*120 @ 15fps) има ограничение 3 минути.

    задължително трябва да се отбележи, че май в този ценови клас това е единствения модел със свестен стабилизатор (IS в името на модела стои именно за Image Stabilizer). въпросният стабилизатор няма грешка, като смея да го твърдя въз основа на сравнение с предния ми Pentax без стабилизатор, както и в сравнение с един много свестен Fuji на един приятел без стабилизатор ( фотото, не приятеля )

    коментарите и съветите на съфорумците в моята тема можеш да намериш тук:
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,34492.0.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #4

    Re: Избор на фотоапарат


  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    67
    #5

    Re: Избор на фотоапарат

    Здравейте форумци!Честита Ви Коледа Както се казва Дядо Коледа ми донесе от Щатите един Канон S5 IS Неразбирам от Апарати уно ми се струва че е добра машинка и на много тънка цена.Някой да има инструкция за ползването на това чудо на български или руски да ми даде ще черпя

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #6

    Re: Избор на фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от pitagor
    Това е добро предложение, но в Търново най-добрата оферта за сега е 439 лева с 16 мб карта! Мислите ли че след нова година цените ще слязат надолу?

  7.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на фотоапарат - 300 - 500 лв.
    От KTT във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 20-08-13, 15:03
  2. Избор на фотоапарат!
    От magipol във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 8
    Последно: 30-03-12, 17:23
  3. Избор на фотоапарат
    От svt11 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 23
    Последно: 25-01-12, 20:13
  4. Избор на полупрофесионален фотоапарат
    От gadinoid във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 19-12-10, 17:45
  5. избор на фотоапарат
    От Малъри във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 21-09-09, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе