Резултати от 1 до 6 от общо 6

NIKON D90. Мнения и отзиви.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    25
    #1

    NIKON D90. Мнения и отзиви.

    Ппредстои ми закупуване на нова фотокамера, като до момента съм снимал само със сапунерки и нямам голям опит. Бях се спрял на Канон G10, но бързо се разубедих (висока цена, малка матрица на сензора). След това си харесах Олимпус PEN1, но той пък няма вградена светкавица (външна-опционна). Като му взема светкавица, цената му става 1800лв. За тези пари в момента може да се вземе Никон D90, който според мен е в пъти по-добър от Олимпуса. Правилно ли съм се насочил, колеги? Моля, помагайте.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #2

    Re:NIKON D90. Мнения и отзиви.

    вземи си канон D500 работи също и в фул HDV като видеокамера и можеби по добре от някои видеокамери
    ето видео http://vimeo.com/5346374
    иначе какъвто и DSLR да вземеш оптиката върши повечето работа

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    Re:NIKON D90. Мнения и отзиви.

    Според мен закупуването на такъв апарат е свързано с доста инвестиции за да се постигнат качествени снимки - обективи светкавици и т.н. Т.е. за да постигнеш много хубави снимки ти е нужна голяма сума.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:NIKON D90. Мнения и отзиви.

    DSR1972, хубави снимки могат да се правят и със сапунерка. При положение, че не си вадиш хляба с фотография, съвета ми е да си купиш едно канонско тяло 2ра ръка, и започни с 1-2 обектива. Ако ти се услади, вземи си второ по-добро тяло. Инвестицията в обективи и инвентар си остава. Разгледай фотофорумите, и една специализирана верига за секънд-хенд техника /ЛС ако не се сещаш, коя е/. Успех!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #5

    Re:NIKON D90. Мнения и отзиви.

    DSR1972 не мога да не се съглася с колегата преди мен. За тази сума наистина е по-добре си харесаш нещо от базара на фотофорума там има много добри предложения за техника все още в гаранция и в отлично състояние.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Re:NIKON D90. Мнения и отзиви.

    Аз съм върл фен на купуването на такъв тип техника втора употреба. Спестявяайки така пари можеш да си вземеш по-хубави стъкла и външна! светкавица. Тази в апарата е сложена "да има", а не да се ползва

    Подкрепям и идеята за DSLR, който може да снима HD клипове! С тази чувствителност, стъкла и ръчен zoom/focus могат да се постигнат яки неща

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки
    От kod във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 226
    Последно: 03-02-17, 16:54
  2. Halogen oven (халогенна фурна) -- мнения и отзиви
    От mitko414 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 21
    Последно: 05-03-12, 20:34
  3. CANON S90. Мнения и отзиви
    От DSR1972 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 23-12-09, 16:22
  4. Мнения и отзиви за концерта на Black Sabbath
    От boishin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 24-06-05, 10:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе