Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Дайте съвет за камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #1

    Дайте съвет за камера

    Искам да си взема камера,но не съм голям специалист в областта.Бюджета, който съм определил е 700лв.Днес ходих в Техномаркет и установих,че HD камерите надхвърлят бюджета ми,от трите останали варианта камерите с FLASH карти ми сториха най-удачни.Продавача беше много любезен,но определено имаше отрицателно отношение към SAMSUNG и PANASONIC.Едно от основните ми изисквания е за тези пари да си взема камера с оптична стабилизация,обаче открих само този модел на CANON и той е с цифрова стабилизация http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053701
    Ще бъда благодарен на всеки ,който сподели опит и ми препоръча нещо подходящо.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #2

    Re:Дайте съвет за камера

    на тази камера са малко пикселите а по принцип канона в ниския клас не са с добра видеокартината, вземи си сони или панасоник 3 ссд или събери още парички и си вземи фул HD на карта-няма механични части няма и какво да се развали
    бъдещето е на HDV

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Re:Дайте съвет за камера

    Flash карта и HDV са взаимно отхвърлящи се.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #4

    Re:Дайте съвет за камера


  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re:Дайте съвет за камера

    http://en.wikipedia.org/wiki/HDV

    HDV is a format for recording and playback of high-definition video on a DV cassette tape.



  7. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #6

    Re:Дайте съвет за камера

    При този бюджет май това най ще ти свърши работа:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036744
    Единствения недостатък е че няма дистанционно.


  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #7

    Re:Дайте съвет за камера

    Ако ти се чете, виж тази статия (доста е обемиста) за ориентация кое колко е важно, за конкретни модели не се наемам да препоръчам, защото съм ползвал само miniDV
    http://www.photosynthesis.bg/?article=85
    Успех!

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #8

    Re:Дайте съвет за камера

    Здрвейте! И аз се оглеждам за камера, харесах си това: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036509 . Моля кажете мнението си за нея. Трябва ми предимно за любитески клипове, най-вече да снимаме малкия... Критериите ми да снима добре на стайна светлина и да не "замазва" когато снимам движещи се кадри, също и да се работи лесно, тъй като голяма част от клиповете ще ги прави жената... Отворен съм и за други предложения, но не по-скъпи. Благодаря!

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #9

    Re:Дайте съвет за камера

    Цитат Първоначално публикувано от ba4_dido
    Здрвейте! И аз се оглеждам за камера, харесах си това: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09036509 . Моля кажете мнението си за нея. Трябва ми предимно за любитески клипове, най-вече да снимаме малкия... Критериите ми да снима добре на стайна светлина и да не "замазва" когато снимам движещи се кадри, също и да се работи лесно, тъй като голяма част от клиповете ще ги прави жената... Отворен съм и за други предложения, но не по-скъпи. Благодаря!
    вземи камера която да записва на карта тази е скъпа за възможностите си. за тези пари можеш да се огледаш за 3 ccd 3 или cmos или HDVl възможност. и най калпавата камера можи да снима добре на стайна светлина, стига да се снима на ръчно и баланса на белия цвят да е точен. /и скъпата камера на ауто снима зле на изкуствена светлина/ замазването е от ниска скорост по-малка от 50, и не се лъжи на 0лукса на сони това е търговски трик!
    Моя съвент е вземи Сд карта или М и пробвай няколко камери в магазина и на тъмно след туй разгледай на компютър записите.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    510
    #10

    Re:Дайте съвет за камера

    GMIR, голяма тъпотия е тука, просто няма голям избор, няколко модела на сони, панасоник и канон, но цената им е цифра... всичко останало е самунг и жвц. Дай моля те конкретно предложение, нещо с 3ссд или смос. Бюджета ми е до 800 лв. (може и малко повече)

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #11

    Re:Дайте съвет за камера

    взимаш сд или сони карта отиваш в магазина и пробваш камерите на един и същ обект после сравняваш записите и който е най хубав... иначе идеалната камера няма да намериш

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    33
    #12

    Re:Дайте съвет за камера

    здравейте ,ще си купувам видеокамера и сам сe спрял на тези два модела на самсунг,САМСУНГ СМХ-K40i илиСАМСУНГ СМХ-K44,коя ще ми препоръчате.и какви са разликите между двете.и коя е по добрата,понеже не разбирам много от камери.БЛАГОДАРЯ

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #13

    Re:Дайте съвет за камера

    бягай далеко от самсунг камери това е препоръка

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    33
    #14

    Re:Дайте съвет за камера

    защо не стават ли препоръчаи ми някоя

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #15

    Re:Дайте съвет за камера

    Бягай далеч от препоръките на хора, които не знаят какво е HDV! (чудих се дали да го напиша неграмотно...)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Дайте съвет
    От jorkata81 във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 08-05-11, 13:52
  2. Дайте съвет за LCD
    От nautica_ във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-08-10, 10:59
  3. Моля дайте съвет за камера до 500 лв.
    От valdes666 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 13-01-10, 17:16
  4. дайте съвет
    От imegogo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 26-05-09, 17:07
  5. Дайте съвет за 21" TV
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 31-08-02, 15:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе