Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Да вярва ли човек на такива цени....?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #16

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    бъркате в торбата с късметите икакво покаже техниката Ваш си е късмета

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #17

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    Е кажи поне кой е този модел на Панасоник, за да го избягваме. Щото като ще само на късмет работата, не виждам за какво ходиш да 'помагаш' на хората...

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #18

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    всички които са с 1ссд /прочетете по-горния ми пост/

  5. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #19

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    Цитат Първоначално публикувано от GMIR
    всички които са с 1ссд /прочетете по-горния ми пост/
    Ама много дървен философ се извъди !!!!
    Тук да не е форума на краварите, и ние имаме техника.
    На въпроса, аз лично бих я купил тази камера , ако е 300 лева

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #20

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    купувай я и очаквай скоро пазара да се залее с такива ментета
    не съм филосов а практик виж ми сайта
    а за панасоник любителските тука някъде бях прочел че живота на механиката име е 600 часа ; имахме панасоник GS500 мини DV " топ модела в любителския клас" купен преди 3 г. обща употреба и издаде багажа механиката точно на 14 тия месец и му сменяха механиката нацяло казаха че си е отработила часовете
    една професионалана напр.сони камера в менюто и можи да се види колко часа е работила на запис, стенбай, плей и др.
    всичко това го споделям от опит дано нещо помогне а който е решил да купува нека купува,
    понякога автомобил се купува по цвят а не по технически характеристики и тука е така

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    gmir, малко ми се струва, че преиграваш

    да не било камера <2К, тези от 6К пак не били свестни, автомобил по цвят, ние имахме топ-а от любителския клас....
    ами представи си, че някой не желае/не може/не му трябва камера за >6К. един ще каже, че компютър за <2К не е свестен, друг ще каже, че автомобил <40К е боклук... за всяко нещо си има пазар, за всеки влак - пътници. човек не винаги пие фреш от портокали, понякога жулва и фантичка (привет, фанта , а на гости може да се случи и разреден пунш да преглъща...

    тези всичките камери за >2К лично ли си си ги купувал?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #22

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    ....не се залъгвайте с простотии и ментета. Това изобще не е от продуктовата линия на SONY Corp. за нито една страна по света, а поредната офанзива на "жълтурите" да превземат света с евтина техника. Когато преди година предупредих колегите във фирмата (не сме малко хора ,а близо 50-ина) за посредствени "имитации" на цифрови камери от тази марка,поне 10-ина се изсмяха,че това е "сложна" за имитации техника.Сега 5-има са пряко или коствено опорочени от този боклук ( предлага се основно под два модела ,най-вече в някой сайтове и от мургави събратя ,завърнали се от чужбина и "бидейки на зор за пари продават донесеното от там имане" покрай гари,автогари и др.публични места. Само се замислете - запис на конкурентен стандарт и носител - SD карта, срещу разработваният 4 години широкоспектърен формат MS. 25 мегапиксела само за 150 лева ..................... Хайде сега отново за балъците (че те дават хляб на тези индустрии) и мислете преди покупка на нещо "изгодно" .

    Поздрави - Любо ( занимавам се с електроника ,но не се храня от това )

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #23

    Re:Да вярва ли човек на такива цени....?

    Малко линкове за размисъл:

    Разопаковане на такава камера, поръчана с eBay. https://www.youtube.com/watch?v=6i9YEwQOsw4

    Тестово снимане при 1080p в макро режим: https://www.youtube.com/watch?v=4Ch7fnYhXh0&NR=1

    А това чудо по долу е с произход Австралия, отново е 12 Мр, с телескопичен обектив, безплатна доставка до БГ. А цената е... US $134.64. Тоест говорим за 175лв.



    В опаковката:



    Нооо, има една тънка подробност, нищо че гръмко пише 1080p: само при снимки снима до 12 Mp, видеото е AVI 640х480.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Защо са ми такива иконите ??
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 8
    Последно: 29-12-05, 10:04
  2. Отговори: 5
    Последно: 27-07-05, 16:42
  3. Може ли да се вярва на....
    От bogy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 03-08-03, 00:53
  4. MAC, има ли все още такива и защо съществуват?
    От ru-boy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 25-06-03, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе