Резултати от 1 до 9 от общо 9

Защо са ми такива иконите ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Защо са ми такива иконите ??

    Някой може ли да ми каже защо иконите на всички мултимедийни файлове са ми с иконата на неразпознатите файлове. как мога да си го направя да ми ги показва с иконата на Медия плеъра например. Не че ми е толкова голям проблем да са така но просто ме дразни и понякога се бъркам. С Win XP pro SP2 съм ако има някакво значение. Благодаря ви

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    Ръчкал си нещо - най-вероятно си махнал плеъра некоректно.
    Десен бутон върху файла -> Open with -> Coose program и от там си избираш Windows Media Player и слагаш чавката винаги да става с него

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    това съм го направил. Също и в properties съм дал open with.... winamp. Ако цъкна два пъти с мишката си тръгва с winamp не ме пита с каква програма да го отвори, обаче иконата си е като на неразпознат файл

  5. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #4

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    Провери настройките за асоциациите - като отвориш някоя папка, Tools -> Folder Options -> File Types. Намираш файла, който те интересува и му променяш асоциацията (Change...) или възстановяваш стандартната (Restore).

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    10
    #5

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    отиди на Tols/Folder Options/File Types. Намираш разширението на файла който ти се явява като непознат, маркираш го и натискаш Advanced. Там имаш Change Icon. Натискаш го и задаваш нужната икона. Успех.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #6

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    е да ама не става. каквато икона и да сложа си остава същата пред файловете

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #7

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    Ако държиш точно за Windows Media Player, можеш да си го пуснеш Windows Media Player и от менюто
    Tools/Options
    File Types - можеш да си маркираш кои типове файлове автоматично да се отварят с WMF. Тая процедура, мисля че "подменя" и иконите пред файловете със съответното разширение.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #8

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    Всичко е било от тъпия winamp. След като го махнах иконите се оправиха. Явно версията която съм сложил или е имало нещо скапано или пък се е инсталирал не както трябва. Сега си сложих друг и няма проблем. Благодаря за отговорите на всички отзовали се

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #9

    Re: Защо са ми такива иконите ??

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    ... или пък се е инсталирал не както трябва ...
    Ако пак имаш подобен проблем, най-напред преинсталирай WinAmp-а - той е най-честата причина за проблем със симптомите на твоя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Да вярва ли човек на такива цени....?
    От roumen68 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 22
    Последно: 31-10-09, 16:20
  2. Може ли да има такива Педер@си? - максофт?
    От boyan1980 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 08-06-07, 09:56
  3. Отговори: 5
    Последно: 27-07-05, 16:42
  4. MAC, има ли все още такива и защо съществуват?
    От ru-boy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 25-06-03, 00:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе