Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос за фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    16
    #1

    Въпрос за фотоапарат

    Здравейте!От вчера си имам тази сапунерка http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054659 ,знам че много от Вас ще ми се изсмеят за избора,но искам да кажа че това е 1-ят ми апарат и затова като новак много му се кефя!Та на въпроса!Днес забелязах,че на екрана отзад когато е включен апарата има една много дребна трудно забележима зелена точица!Само при включен апарат!На снимките я няма!Та това проблем ли е?Трябва ли да го нося на ремонт за това?Мерси предварително!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #2

    Re:Въпрос за фотоапарат

    изгорял пиксел на екрана,ако не те дразни няма проблеми.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #3

    Re:Въпрос за фотоапарат

    побързай и смени апарата в магазина мисля до 3 дни . ако е свършил и нямат същия смени го с друг модел или доплати и вземи по-качествен модел и с по-голям дисплей

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    13
    #4

    Re:Въпрос за фотоапарат

    Здрасти фотоапарата за цената е супер ,много по-добър от всички самсунги който се продават.Просто трябва малко време да се научиш да работиш с него и ще правиш чудесни снимки.По голям дисплей на дали ще намериш в друга сапонерка от този клас,дисплеите на паносониците са с доста висока резолюция и визоализират снимката много добре.Може и да имаш някой изгорял пиксел случва се ,ако можеш го смени,ако ли не не се притеснявай това не влияе върху качеството на снимката .Дисплеят просто показва това което е пред обектива и това което е запаметено след заснемането.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #5

    Re:Въпрос за фотоапарат



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос за фотоапарат
    От ohdan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 23-07-12, 22:01
  2. Продавам РС , фотоапарат и др.
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 08-12-11, 09:17
  3. Имам въпрос относно проблем на фотоапарат CANON SD 870 IS
    От valentino76bs във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-11, 22:26
  4. Питанка за фотоапарат
    От Nedko във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 17
    Последно: 04-02-06, 19:06
  5. RQ: Фотоапарат със самоснимачка
    От JIM във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-05, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе