Вижте резултатите от анкетата: Мога ли да изправя образите в 2-та края,при видео снимане?

Гласували
0. Не можете да гласувате в тази анкета
  • http://www.proavi.org/action-cameras/oregon-scientific-atc-9k-action-camera.html

    0 0%
  • http://uk.oregonscientific.com/cat-Outdoor-sub-Action-Cam-prod-ATC9K-HD-Action-Camera.html

    0 0%
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #1

    Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    http://www.proavi.org/action-cameras...on-camera.html
    Камерката е много хубава,но като снимам в крайно ляво и дясно детайлите се изкривяват.
    2 пъти я ъпдейтвах, но пак не се получи. Когато е в движение,почти не се забелязва,но като е стационарна - пълен ужас.Данните и са: Full 1080P High Definition Water Resistant Action Camera with G Force Sensor, а при хубаво качество грозотията е пълна.
    Въпроса ми е,как мога да я накарам да снима нормално ???
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #2

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    ти какво очакваш за тиа пари с тая камера холивудска продукция ли да направиш! Всеки широкоъгълен обектив много или малко изкривява. Тиа 1080Р са интерполирани 720р . Никаде не видях параметрите на камерата - оптика светлосила разделителна способност размер и вид на матрицата.
    Да беше взел новия модел GoPro, поне си е камера за екстримни спортове.

    междудругото се разрових в нета за този G Force Sensor - слагат го на минатюрни камери.
    ddobrev Дай техническите параметри ?

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    Не можеш да "изправиш" картината, това е в следствие на широкоъгълния обектив. Ако случайно можеш да "зуумваш" (което много ме съмнява) то това е единственият вариант. Другият е да смениш обектива с друг с по-тесен ъгъл на виждане.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #4

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    Pat въпреки минималната, почти никаква информация се вижда че това си е една малка камерка в голям кожух. Обектива си е твърдо закрепен и с постоянен фокус.
    http://uk.oregonscientific.com/cat-O...PS-Bundle.html
    Според мен каската струва повече от самата камера а самата камера не е в нищо повече от настолна камера за компютър.
    Има по интересни и смислени теми, а за това менте има и анкета
    ако съм на мястото на модератрите бих изтрил цялата тема!

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    Точно така затова казвам, че ако я разглоби и смени обектива който предполагам е съвсем стандартен за платкова камера и струва 5-6лева може да получи това което иска.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #6

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    Здравейте отново. Или сте малко тъпички,или се опитвате да се заяждате .Никъде не съм написал,че искам да снимам "холивудска продукция".
    Пиша тук,с цел да ми помогне някой ,със съвет или с каквото и да било,но не очаквах такова отношение. Ако вие се поразровите малко,ще видите,че това е една от скъпите екшън камери,и се конкурират с GoPro.Преди да я купя имах възможност да ги тествам и 2-те.(особено под вода,айродинамичната форма е отвратителна,запорява се на GoPro,и не само)
    Пикселите не са интерполирани на 720р а са си 1080р.,снима си с 60 k/s, 130 градуса и благодарение на "G Force Sensor-а" филмите са уникални и т.н.
    Да GMIR, G Force Sensor-а се слага на малки ЕКШЪН камери,а не на камери за сватби и кръщенета (формат 4:3 както е на е-страницата ти) . Следващия път,като скачам с бънджи, ще те взема и ще скочиш с мен,за да ме снимаш и измерваш "G" (ускорението). Носи си моливи и картон (16:9 или 21:9)за да нарисуваш картата....или продължи да ровиш в нет-а.
    Когато се движи всичко е наред.С колкото по-бърза скорост се движа с велосипед или мотоциклет,толкова е по-добре заснемането (до 6;7 km/h и после всичко е наред)
    Благодаря на Pat за помоща. Явно е от обектива.Все пак ще продължавам да следя във форума на производителя.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #7

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    Че си се прекарал с китайска евтина джаджа е видно от пръв поглед. Скачай където си искаш, въжето се къса само веднъж!
    що не купи това
    http://www.photopavilion.com/?page=c...how=additional

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #8

    Re:Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD

    Здравейте....Вече разбрах,че не се заяждате,а сте тъп. Как може да рекламирате нещо,което е с пъти по слабо,и с пъти по-скъпо !!! Ето ви характеристика,за да прочетете и сравните.
    Все пак,благодаря за загрижеността.
    http://www.bhphotovideo.com/bnh/cont...=REG&A=details
    (под картинката в сайта натиснете с мишката Specifications )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 19-04-13, 15:40
  2. Отговори: 5
    Последно: 26-10-12, 10:45
  3. EVGA X58, Core i7 920, 3x2GB DDR3, HD 5770, HAF932, 27" Full HD LCD; СУБУФЕР 12"
    От vessk0 във форум Приключили продажби
    Отговори: 13
    Последно: 28-06-11, 15:52
  4. Има решение на проблема с "Full Screen Video" при GF8*** видеокартите
    От Mr.TECHNO във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 06-07-07, 22:43
  5. "Screen Capture"-програма за "DOS Full Screen"-игра
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 05-02-07, 11:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе