Резултати от 1 до 15 от общо 15
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By raziel66
  • 1 Post By kod

Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1

    Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Финалът в Шампионската лига ще бъде излъчван и в 3D формат в България. "Би Ти Ви екшън" пуска свой 3D канал за мача, обявиха от компанията.

    "bTV Media Group предоставя правата за излъчване на канала в 3D формат на всички кабелни и сателитни оператори безплатно - като комплимент към зрителите, които имат техническата възможност да се възползват от уникалното предложение", съобщиха от компанията.

    Решителният двубой в най-силния европейски клубен турнир е на 25 май на "Уембли". В него ще спорят някои измежду "Барселона", "Реал" (Мадрид), "Байерн" и "Борусия" (Дортмунд).

    Ето и пълният текст.
    Спорт | Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън" - Dnevnik.bg


    П.С. Взето от dnevnik.bg

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Хубава новина, а и ако финала е Ел класико още по-хубаво:rolleyes:

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Уникално би било.
    Току виж разбера защо си купих 3Д тв...

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #4

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Ще разбереш, ако предават с 3D камери, както го правят за Sky 3D канала

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    raziel66
    "Финалът ще бъде сниман от повече от десет 3D камери. "3D технологията позволява телевизорите да обработват и доставят информация толкова бързо, колкото човешкото око изпраща информация до мозъка. Резултатът е неописуемото усещане, което допълнително ще подсили невероятната емоция на финала пред малкия екран", добавят от bTV Media Group."

    kod, дърпай 3D филми и гледай, или ела до кв. Изток да изпием по някоя друга бира

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #6

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    3D спортните предавания ме ужасяват. Аз и филмите едвам ги търпя /то нямам и избор по кината/, ама там обикновено е блъскано със CGI ефекти и липсва реализъм така или иначе. Като се снима обаче реално съдържание като спорт, а ефекта на телевизора е някакъв лишен от реализъм и мозъка ми се побърква. Гледах няколко пъти тенис и през цялото време имах предвид, че е компютърна игра, а не пряко предаване.
    Добре, че 3D телевизията като цяло се забавя като план за развитие в световен мащаб, че току виж ни насилили да я гледаме както стана с кината /поне в България/.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Ъъъъъъъъ, явно си е да възприятие. За мен лично огромно удоволствие ми достави да гледам на 3Д мача Манчестър Ю. - Ливърпул и закриването на олимпийските игри в Англия 2012г. Филмите да, повечето са боза (особенно конвертираните от 2Д към 3Д), но пък има заглавия като Аватар, Отмъстителите, Капитан Америка и др. които са си задължителни да се гледат на 3Д.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #8

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Да, въпрос на усещане е и за всеки е различно.
    В интерес наистината, от всичките ми познати, на които избрахме 3д телевизор, никой не гледа вече в 3д. Пускат по някоя анимацийка да се радват децата и това е. С колкото и да съм говорил казват, че в началото са гледали 2-3 филма и някое демо и до там. Някои им се гади, на други не им харесва ефекта, други се дразнят от очилата...
    Чат-пат гледам по някой филм в кината на 3д, но най-вече защото у нас не пускат успоредно и 2д прожекции както е по света.
    Аватар беше добре направен като 3д ефект, но опредлено беше натоварващ. Прометей и Хобитът се търпеше защото 3д-то беше много предпазливо използвано.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #9

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Истината е, че докато не пуснат добро 3Д без очила, няма да се наложи масово да се гледа, а само като атракцион. Тошиба пробваха с автостереоскопичен телевизор, но до колко е ефективно...:rolleyes:

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #10

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Аз се кефя на визията в 3D у дома вече трета година и както изглежда, в скоро време няма да й се наситя.
    Нито съм луднал от jump up образите "изскачащи" от екраните ми, нито зрението ми се е влошило, макар че, ей на - не видях, че stenly е дал и линк към поста си. Пардон, stenly!
    Вече се писа, че удоволствието опира до усещания и възприятия. Аз бих добавил и до нагласа.
    Много хора си правят заключения, често погрешни, само на база прочетеното в медиите за различните 3D технологии. Комфорт, вреди и т.н. без те лично да са ги сравнявали на практика. Ако решат да си купят 3D телевизор, какво качество на ефектите предоставя той, е последното което ги интересува. Примери във форума - колкото искате. И после имало разочаровани..
    Спортните предавания, записани в 3D осигуряват дори повече емоции за зрителя, от филмите. Рекламния Blu-ray 3D на LG за 2012 г., например. Дори и да сте "опериран" от емоции, "циркът" който се случва с близките около вас, трудно може да бъде описан.
    stenly одобрява това.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    И аз се кефя на 3Д-то. Имам ли възможност за избор между 3Д и 2Д съдържание, избирам 3Дто.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    kod, дърпай 3D филми и гледай, или ела до кв. Изток да изпием по някоя друга бира
    Дърпах редовно след като си купих телевизора. И се оказа, че освен Аватар и някоя друга анимация... друго според моите разбирания не си заслужава дърпането. И престанах...
    lazarus18 одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #13

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    kod, не му е тук мястото, наистина, за на конкретни заглавия, но все пак ще ти препоръчам научно-популярните поредици на History Channel, Disney и др. такива, издадени на Blu-ray 3D. Ако си падаш по този жанр, гарантирам, че няма да останеш разочарован от качеството на 3D картината.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #14

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    И задължително в 16:9 , а не 21:9 .:D

    п.п. Бре , Гришо поведе на Надал във втория сет ...

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: Финалът в Шампионската лига ще се излъчва в 3D формат от "Би Ти Ви екшън"

    Гришата е машина Направо не мога да повярвам какво прави. Маша (Шарапова) сигурно го е ...надъхала

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  2. Екшън камера "OREGON ATC 9K" - FULL-HD
    От ddobrev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 7
    Последно: 02-12-11, 09:30
  3. Отговори: 3
    Последно: 10-10-08, 20:43
  4. Левски в Шампионската Лига?
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 14
    Последно: 04-08-08, 07:16
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе