Резултати от 1 до 8 от общо 8

Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #1

    Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    Аз има Canon PowerShot SX120 IS
    Това е най точния апарат ЗА МЕН, компактен елегантен с достатъчен зум, хубав широкоъгълен светлочувствителен обектив, с пре достатъчно ръчни настрийки, с добра стабилизация, снима прилично видео, аз съм ОЧАРОВАН
    Сложих му една карта 4GB и си купих 4 акомулаторни батерии по 2700mAh който са напълно достатъчни за поне 2 дни пълноценно снимане.
    Мега пикселите не ги гледам всичко е рекламен трик.
    Това е лично мое мнение но човек трябва да прецени какво ще използва в една подобна техника. Имам приятели с страхотни апарати дори и професионални който не ги носят защото са големи и ако го вземе снима само на напълно автоматизиран режим
    http://www.digitalcamerareview.com/d...owershot+sx120

    http://www.digitalcamerareview.com/d...shot+sx130&p=2

    http://www.canon.bg/For_Home/Product...Shot_SX120_IS/

    http://www.canon.bg/For_Home/Product...Shot_SX130_IS/

    Цената му напълно покрива качеството според мен..... за моя го купих за 299лв

    Сложаих няколко снимки ...после ги смених ....лошото е че не може повече от 4бр.
    Аз съм любител с главно Л и обужавам да снимам и се опитвам да използвам всички възможности на аоарата а те не са малко ... за този клас.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #2

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    Някой знае ли колко голяма карта мога да сложа? 4GB ми идва малко за клипове.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #3

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    Цитат Първоначално публикувано от boiski Виж публикацията
    Някой знае ли колко голяма карта мога да сложа? 4GB ми идва малко за клипове.
    Mожеш и 32GB да сложиш но за клипове ограничението е до 4GB на клип.

    Canon PowerShot SX120 IS - Цифрови компактни фотоапарати - Canon Bulgaria

  5. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #4

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    Ясно.... мерси

  6. Junior Member Аватара на nanalai
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    55
    #5

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    Използвайте този сайт за да сравнявате цифрови апарати : Studio shot comparison: Digital Photography Review

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    1
    #6

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    boiski може ли да ми кажеш как да го настроя за да прави хубави снимки на открито? Ще снимам фотосесия за качване в онлайн магазин, а нямам ръководство за експлуатация. Не знам коя е подходящата резолюция за да са с добро качество и да не са много големи. Опитах да изтегля но все дава опасни файлове....Ако имаш идея откъде да изтегля, може и на руски, прати линк.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    julia

    1. доброто качество не идва от резолюцията
    2. големият размер е задължителен, но след това може да бъде намален с конвертиране към jpg на 80% качество

    за конкретния модел не мога да ти дам препоръки, но на клас "сапунерка", особено в този нисък клас, каквито и да са настройките, кой знае какво няма да постигнеш
    придържай се към готовите режими - "на открито" трябва да е достатъчно

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #8

    Отговор: Мнения и впечатления за Canon PowerShot SX120 IS и Canon PowerShot SX130 IS

    Джулия, първо ти трябва много светлина, но разпръсната и да не пада отгоре, за да имаш рязкост, постави режим Р и отвори максимално блендата или една степен преди максимума, постави ISO на 100 и ако е възможно изключи стабилизацията и използваи статив.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения за усилвател и колони 2ра ръка
    От giorgo във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-12, 21:19
  2. Elite PV-400 USB NEW - преглед и впечатления
    От stfn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 11
    Последно: 17-10-10, 00:41
  3. Продава Телевизор FUNAI - 14" инча - Япония
    От mobiles във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-09-10, 20:02
  4. Най активния участник вече е с 6000 мнениЯ
    От Mr.TECHNO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 08-07-08, 09:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе