Резултати от 1 до 2 от общо 2

въпрос за фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    27
    #1

    въпрос за фотоапарат

    Става въпрос за SAMSUNG LENS-ZOOM 6.2 - 18.6mm/8.2 MEGA PIXSELS. При изпускане се изпотроши механизма на обектива и не става за нищо В сервиза ми казаха че не си заслужава смяната на обектива заради цената , само той струвал 70,00лв. Та въпросът ми е , няма ли някой такъв модел с друга повреда и да не му в върши работа? Моят иначе всичко друго си е в ред и искам просто да подменя само обектива за да го използвам и да не го изхвърлям , като естествено бих си платил за обектива ако е здрав наистина и съм сигурен че ще ми свърши работа , на поносима цена. Благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #2

    Re:въпрос за фотоапарат

    правилно са ти казали от сервиза ремонта не си заслужава и дори да ти подарят същия апарат. Трошенето на обектива от изпускане е най-често срещаната авария. Затова новите модели апарати са направени да се прибира обектива при разглеждане на снимки на дисплея. Купи си нещо по-ново за 100-150 лв. ще си спестиш доста главоболия а и апарата ще си е с гаранция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам РС , фотоапарат и др.
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 08-12-11, 10:17
  2. Имам въпрос относно проблем на фотоапарат CANON SD 870 IS
    От valentino76bs във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-11, 23:26
  3. Въпрос за фотоапарат
    От vaskop във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 03-01-10, 00:47
  4. Питанка за фотоапарат
    От Nedko във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 17
    Последно: 04-02-06, 20:06
  5. RQ: Фотоапарат със самоснимачка
    От JIM във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-05, 09:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе