Резултати от 1 до 3 от общо 3

силиконова грес

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #1

    силиконова грес

    колеги, имам един вече старичък фотоапарат олимпус, на има няма 6-7г. вече и аз не помня, прави много хубави снимки и не виждам смисъл да го сменявам. Последния път като го ползвах при показване и прибиране на обектива издаваше някакви странни звуци, все едно има пясък в него. Един приятел ми спомена за някаква силиконова грес. Много ще се радвам ако някой е имал подобни проблеми да сподели как ги е отстранил, и ако става с тази силиконова грес, да сподели каква е използвал и от къде я е закупил

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Re:силиконова грес

    Силиконова грес има на Локтайт - 8104 но опаковка 1л - от цената може да полчиш инфаркт.
    Има и много рядко срещаната опаковка от 75 мл на цена около 32,00лв без ДДС
    По добре се ориентирай към силиконово масло 8021 400мл спрей-. цена около 12.80 без ДДС

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re:силиконова грес

    Има една смазка за пластмасови механизми, не е скъпа и мисля че ще ти свърши работа (като грес е) аз съм си купувал от Елимекс.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Силиконова грес за кафе автомат Phillips Saeco
    От dwrbudr във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-12, 21:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе