Резултати от 1 до 7 от общо 7

Съвет за подарък

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    26
    #1

    Съвет за подарък

    Колеги,
    Възложиха ми да търся търся фотоапарат за тъста, та не тр да се излагам. Тъщата каза да е до 300лв.
    Лично аз имам DMC - LZ8, на който като слабост бих изтъкнал скоростта при снимка със светкавица. Държа на оптичния зум, по-големия дисплей, предвид възрастта на човека (>50), да има автоматичен режим. Меню на български предполагам че няма никой още. Ще ми се и да е с акумулаторни батерии, но май не са разпространени сред Панасониците в BG
    Нормално се насочих към същата марка и си харесах този модел: DMC-FS45EP-K
    Ваши мнения?
    Този пост е редактиран от rosen_linov; 17-12-12 в 16:34.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #2

    Отговор: Съвет за подарък

    Виж и този - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...US-SZ-14-BLACK , не е Панасоник , но е с доста добри характеристики.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    26
    #3

    Отговор: Съвет за подарък

    Хареса ми, дизайнът му определено не е лош и е по-стабилна сапунерка, отиваща на човек от старата генерация. Оказа се обаче, че би било добре да има все пак някакви ръчни режими, а не знам този до колко "няма"...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    77
    #4

    Отговор: Съвет за подарък

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T-SX150-IS-BLK , предложение от мен, има всички автоматични и ръчни настройки и голям дисплей.. rosen_linov Имай на в предвид колкото повече има зум и толкова по-малка е матрицата на апарата и особено и ако има наблъскани много мегапиксели. Освен това при големия зум намаля светлосилата на обектива. На твоя апарат DMC за да снима по-бързо светкавицатар изключи корекцията "червени очи -red aye"

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #5

    Отговор: Съвет за подарък

    Аз също съм за Канон-а от горния пост.Не се сещам за друга марка сапунерка позволяваща ръчни настройки за тази цена.А и вота ми не е само заради това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    26
    #6

    Отговор: Съвет за подарък

    На пръв поглед ми правят мн добро впечатление АА батериите, ръчният режим, отново хубавият оптичен зум, видеото, дизайнът. Бладодаря за съвета, тези дни ще мина да го разцъкам в някой хипермаркет на живо. Да имате идея менюто какъв избор за езици има?
    Този пост е редактиран от rosen_linov; 22-12-12 в 11:47.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Отговор: Съвет за подарък

    SX160 струва ли си 100-ината лева отгоре?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Подарък за....
    От yoyo1 във форум Черен списък
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-11, 21:02
  2. Продавам келерон 2.66гхц + подарък дъно 775
    От goschas във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-11, 20:29
  3. Продавам Sony Playstation 2 - хакната = подарък
    От usa във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 27-03-11, 17:03
  4. Подарък за празник :)
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 08-03-11, 14:41
  5. Отговори: 1
    Последно: 30-10-07, 15:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе