Резултати от 1 до 4 от общо 4

Подарък за....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #1

    Подарък за....

    Става дума за Хотел Астра.
    Имахме резервация за три дни студио, но си беше стая де лукс / при тях това било студио"имало фотьойл" / . Тоалетната беше подвижна /не беше захваната/ и не може ли да я оправят докато сме там. За три дни НИКАКВО ПОЧИСТВАНЕ. Смяна на хавлиите и това е.
    Вторият ден не оставиха даже шампоан и душгел. Кабели стърчат от стените. За декор ха-ха, стените бяха зелени, пода с паркет, завесите тъмно кафяви. Тиксото още по ъглите.
    Спа никакво само масажи / явно не знаят какво е това/. Басейна супер малък /виждал съм по големи детски/, водата мах. 26. Джакузито само първият ден беше добре, после някаква гнусна пяна / мръсотия/. Парната баня постоянно се изключваше и трябва да търсиш някой от персонала да я пусне а той липсваше. Сауната хладка 65/70 градуса. Закуската яйца, три вида подобие на салам, сирене кашкавал и баничка / в хотели с една звезда е по-добра/. Персонала под всякаква критика /от месната кръчма/. Само един сервитьор беше добър / работил в Испания/.
    Няма асфалт до хотела. Ако отиваш на разходка -с колата.
    Всяка сутрин 7-7.30 те събуждат с техните ремонти / имало довършителна работа по някои апартаменти/
    Kak e получил този хотел акт.16, а за звездите да не говорим / води се ****/
    За три нощувки платихме 200лв. но ако някой сега ми го предлага за 50лв. ОТКАЗВАМ


    Ta ако имате зъб на някого, това е перфектният подарък

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #2

    Re:Подарък за....

    Дай повечко информация де.
    Хотел Астра - къде?

    Намерих си го сам - Велинград.
    Не съм ходил, но като цяло съм склонен да предположа, че си със завишени спрямо моите изисквания. Хотелчето изглежда ново, обзавеждането на снимките ми допада, басейнът не е голям, но ми изглежда приятен.
    200лв за 3 нощувки със закуски за двама в нов хотел с басейн във Велинград е повече от прилично като цена.
    Не се сърди, но единственото, на което бих обърнал сериозно внимание са продължаващите ремонти. Това наистина е неприятно, не мога да си представя, че един ден ще ме събудят в 7 с ремонт и ще посмеят да го направят и на следващия...

    Както и да е, май рядко почиваш за да си толкова недоволен. Има толкова по-фрапантни случаи за значително по-скъпи хотели.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #3

    Re:Подарък за....

    Да във Велинград е.
    Незнам какви са твоите изисквания, но хотела не е и за две звезди. В сайта имат и зона релакс, да ама няма.
    Рядко да почивам ???
    Преди една седмица бях в Гранд хотел Поморие, в началото на месеца бях във Валенсия, ноември SPA Hotel Persenk в Девин. Януари заминавам за гърция /да стачкувам /Обикалям постоянно, но повярвай ми такава мизерия и безхаберие не бях видял.

    п.п. Ако ти трябва инфо за хотели питай.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #4

    Re:Подарък за....

    Има един убийствен хотел във Вършец. Аз не съм очаквал да е толкова гот. Стаите са големи. Леглата са огромни, меки, нови. Басейна има и зона за деца, по-плитка. Сауната и парната баня са към стаята. Храната ми хареса. Ако някой иска да му го пратя на лични.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за подарък
    От rosen_linov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 22-12-12, 13:05
  2. Отговори: 3
    Последно: 20-08-11, 00:04
  3. Продавам Sony Playstation 2 - хакната = подарък
    От usa във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 27-03-11, 18:03
  4. Подарък за празник :)
    От mxkolev във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 08-03-11, 15:41
  5. Отговори: 1
    Последно: 30-10-07, 16:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе