Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #16

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    то тебе какво ли трябма за да те впечатли[xx(][][][:D]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    55
    #17

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Положителен [], не мисля че от форума, който си посочил препоръките няма да са по-фенски, но наистина е добре Силвина и там да пита. Аз лично мненията съм ги дал и от личен опит, но най-вече от многобройни професионални тестове (публикувани в нета), в чиято обективност отдавна съм се убедил. А има и доста потребителски мнения и то доста грамотно направени. Ако си прочел добре постовете, целта ни е да я насочим, даваме и връзки към сайтове, а информираността е основен фактор за добър избор.

    Canon Powershot A60, е единствения апарат, за който аз съм дал по-крайно мнение (според мен най-добрия в 2.1 мпс), което не е фенска изява, а обективна преценка направена в резултат на много инфо, опит и коректна база за сравнение []

    Think "positive"ly [:D]


  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #18

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Вижте сега,може би не съм прав да оспорвам мнение за нещо което не съм пипал,но в края на краищата и ти боби с колкото и машини да си работил те все са от нисък клас а ,струва ми се,в случая би трябвало да си говорим за по-сериозни неща.Ако не е така не знам кой ще му купува снимките на тоя човек.

    Така или иначе всички се учим основно от ревюта,учебници за оптика и събиране на многобройни мнения от компетентни хора.Е аз на тази база казвам,че 717 е много по-напред от С-740.Иначе много харесвам лентовите апарати на олимпус но за сега нищо дигитално не ме е впечатлило.

    Не изкам да подхващам някакъв спор но все пак ще нахвърлям наколко от основните предимства на сонито:

    вие ще ми изтъкнете 10x ама за да се снима качествено с такова увеличение трябва статив.

    3мп срещу 5мп как да е,не е чак такъв фактор но 3 са малко за такава работа

    сонито има iso800 така,че може да си снима спокойно и нощем

    5 тичков AF-какво да си говорим

    оптика-карл цаис

    нарез на обектива sony-58мм,olympus-Unknown(до колко то разбирам не може да се сменя)Не знам дали поне сихронизация с външна светкавица има.

    кофтито е,че и двата нямат microdrive.

    обобщено:просто са от различни класове тия камери.

    Не изкам с никого да се заяждам,не разбирам кой знае колко(за това предложих да се обърне към компетентни хора които отдавна са забелязали примерно,че HP са боклуци) и изобщо не съм фен на Sony.

    Относно А60-много приятна сапунерска серийка на канон е А обаче не ми се е случвало да видя репортер с такъв брумбазък,че и 2мп.

    Ако питате мене човек с такава работа трябва да снима с някой EOS или Nikon от сорта на D100 но подозирам,че не може да си го позволи.

    Всъщност Silvina кажи някаква крайна сума,че да не се избием за глупости а човека да си купи EOS-1Ds.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #19

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Hmmm ami ima si narezi C740 niama za vunshna svetkavica , a ti vijdal li si noshni snimki napraveni s Олимпус Ц740? или някой от тая серия? А не знам защо мислиш че C5050 e ot nisuk klas.... horata go davat kato moje bi nai-dobria aparat v 5MP klas , ama shtom kazvash sigurno te greshat... kakto i da e ... az znam za kakvo govoria zashtoto imam takuv fotaparat tova e... i moga da govoria za nego i sum, rabotil i s drugite.... kazvam mnenia sled kato sum gi polzval teia aparati... ne za chas dva... a za niakolko sedmici , no tova e drug vupros

    A otosno AF ... aide procheti kakvo e na C740 iESP multi-pattern AF (autofocus) TTL system (contrast detection), Spot AF, Selective AF area, Full-Time AF, Manual focusing by gauge



    Niama da sporia ... nai-hubavo e da se vidiat snimki.... ako iskash kachi mi niakdue da vidia s kakvi fotoaparati si snimal i niakoi snimki s tiah i shte ti kacha i az moi.. da vidish zashto sum "FEN" na Olympus... i pak ti kazvam Positive.. az sum 'FEN" imenno zashtoto sum se ubedil che ima zashto....

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #20

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Ама никой не сети да каже че сонито има някаква просветка за може да фокусира на абсолютно тъмно. Както и има възможност за нощни снимки на абсолютно тъмно. Посетете този форум http://www.spottown.com/photoforum/discussion.php Там е обсъждан въпроса за качеството на това Сони.

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #21

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">вие ще ми изтъкнете 10x ама за да се снима качествено с такова увеличение трябва статив.

    <div align="right">оргинално мнение на positive</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Нямаш идея колко и какви снимки имам със Сонито на 10х без статив!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #22

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Sonyto niama 10x be Genuloski... to e 5x i ostanaloto e digital

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #23

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Моето скромно мнение е - Canon (най-вече като цена/възможности). Погледни това: http://www.powershot.com/powershot2/g3/index.html

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #24

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат


  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #25

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sonyto niama 10x be Genuloski... to e 5x i ostanaloto e digital



    <div align="right">оргинално мнение на BobyTT</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Прав си...сори, не доизясних - снимах на 10х - което включва и дигиталния zoom

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #26

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Aham , e az purvonachalno misleh nego da si go vzema , ama samo 5X ... ne mi haresa neshto , a inache predi edin mesec si zapliuh toia C740UZ imah predi tova C720UZ , i tukmo go poruchah i vidian na Panasonic novto otroche s DMC-FZ1S/DMC-FZ1K Lumix 12X optical.. ama mnogo malka matriza .. i da ti kaja imah predi niakolko mesec LC20 e ne e tolkova dobur Panasonic kolkoto Olympus...

    ta si vzeh moito novoto .. adski sum dovolen , sega chakam 256MB xD memory da mi pristigne i sum gotov da snimam

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #27

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    Ами да мен е МНОГО важно да прави пергектни макро снимки.Е, със сонито снимах от почти захлупено състояние, т.е по-малко от сантиметър..и снимката и ..божествена..как да я кача нука бре..нема ли атачмънти?

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #28

    Препоръчайте цифров фотоапарат за предпечат

    genu... vij linka de.. ima SUPER MACRO MODE 1sm.... iskash li snimki da vidish?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. цифров фотоапарат
    От danchodv във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 26-05-12, 11:37
  2. Цифров фотоапарат за 69 лв.
    От taralion във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 10-01-07, 19:21
  3. Препоръчайте ми цифров апарат
    От daley във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 10
    Последно: 30-08-06, 23:28
  4. Цифров фотоапарат
    От bx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-05-06, 20:02
  5. Цифров фотоапарат
    От Julian във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 01-09-02, 12:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе