Резултати от 1 до 6 от общо 6

Мнение за IP камера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    53
    #1

    Мнение за IP камера

    Здравейте колеги, искам да ви попитам за мнение за една ИП камера. Закупих си една GSM аларма с вътрешна и външна сирена и сега искам да купя и 3 камери, идеята ми е след като ме извести алармата да погледна дали наистина има посетител или е фалшив сигнал, т.е. дали да звъня на 112 или да дезактивирам алармата,насочил съм се към следният модел и моля за мнение, за пояснение не държа толкова за качество, а само да разбера истинноста на сигнала. Ако пък имате други предложения на подобна цена, ще съм ви много благодарен. Камерите ще са интериорно разположени.


    WIFI 1280 x 960P 1.3MP Bullet IP Camera Waterproof 24LED IR Night Vision Outdoor Security Camera ONVIF P2P CCTV Cam with IR Cut-in Surveillance Cameras from Security & Protection on Aliexpress.com | Alibaba Group


    http://www.aliexpress.com/item/IP-Ca...3-34540d10a5c5

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    1
    #2

    Отговор: Мнение за IP камера

    Темата е интересна, от прочетеното на хартия двете камери не се различават значително с нещо. Аз определено бих избрал тази от втория линк - Onvif, тя ми вдъхва доста повече доверие. Само да напомня, трябва да им купиш и захранващи адаптери.

  4. Junior Member Аватара на emoivanov
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    46
    #3

    Отговор: Мнение за IP камера

    За тези две камери нямам наблюдения. Бих ти препоръчал този модел TRX-6010MPX мегапикселова куполна IP камера , цената е доста приемлива и ще ти свърши работа. От това, което прегледах набързо, в този сайт я намерих най-евтино.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    81
    #4

    Отговор: Мнение за IP камера

    За тия пари дето ще дадеш за три IP камери по-добре си вземи dvr комплект с камери

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    53
    #5

    Отговор: Мнение за IP камера

    Благодаря за всички отговори, вече съм решил ще е тази

    https://ru.aliexpress.com/item/WIFI-...3-34540d10a5c5
    1500 мнения и оценка 4,8
    Просто я чакам да излезне в някой европейски склад. Емо благодаря ти за линка, но къщата е готова и нямам никаква възможност за прекарване на кабели, затова и търся wi-fi

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Отговор: Мнение за IP камера

    Че за какво ти е от европейски склад, а и най-вероятно никога няма да се появи .... това си е най- обикновено "жълтурче" А относно кабела - нали поне захранване трябва да прекараш или смяташ на батерии да кара? А захранването спокойно може да мине по кабела за нета.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Камера до 600 лв.?
    От peter_nn във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 13
    Последно: 27-05-12, 20:07
  2. Мнение за камера SAMSUNG HMX-H105BP
    От stanislavhdj във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 18
    Последно: 01-04-10, 11:19
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 13:07
  4. Canon FS200 - вашето мнение за тази камера
    От Етъреца във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-09, 20:24
  5. Мнение за камера
    От GGG във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 04-11-06, 11:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе