Резултати от 1 до 2 от общо 2

Какъв е този елемент от платката? S42BCJ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #1

    Какъв е този елемент от платката? S42BCJ

    Здравейте! Имам китайска IP камера, която спря да работи, след като сложих друг (9v) адаптер за захранване към ел. мрежата. Оригиналният е 12v, но аз не обърнах внимание на това. Понеже не разбирам нищо от електроника, се консултирах с приятел. Той установи, че е изгорял един елемент от едната платка. На него пише S42BCJ, но елемент с такова обозначение в интернет пространството не намирам. Предполагам, че е елемент от захранването (преубразувател DC/DC или нещо друго), но не съм сигурен. На платката има още един елемент със същото обозначение, който е здрав. Ако може някой да помогне, ще съм благодарен (в района на гр. Пловдив). Имам и снимки, при необходимост мога да пратя, тук нещо не успях да ги кача.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #2

    Отговор: Какъв е този елемент от платката? S42BCJ

    Мдааа, явно така няма да стане, но бях длъжен да опитам! А някой от Пловдив дали няма да се наеме да разгадае този любопитен случай? Не безвъзмездно, разбира се! Ако има мераклии, моля на лично! Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв е този конектор ?
    От MAKAPOB във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 02-08-16, 00:17
  2. Какъв ще е този бизнес, който ....? (help)
    От freelancer_bg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 25-10-06, 10:17
  3. Какъв е този уред на ELITE?
    От Cko във форум Електрическо отопление
    Отговори: 6
    Последно: 31-08-06, 08:28
  4. КАКЪВ Е ТОЗИ ФАИЛ OGM
    От div4o999 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 05-09-04, 20:09
  5. какъв е този фаил *.src
    От zoro във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 24-07-03, 17:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе