Резултати от 1 до 6 от общо 6

Wifi за фотоапарат Sony

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #1

    Wifi за фотоапарат Sony

    Имам Sony DSC-wx350. Не съм писал модела в заглавието, защото предполагам принципът е подобен за много модели на Сони. Въпросът е как точно се използва Wifi, каква му е идеята? Имах изглежда наивни очаквания, че апаратът ще се свърже с рутера и ще се появи в мрежата като шарнати папки, но явно начинът на работа е друг. Свързвам се с рутер, дава че е свързан и после какво следва? С техния софтуер ли имам достъп или с изпращане до PC (има такова меню)?

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    982

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #3

    Отговор: Wifi за фотоапарат Sony

    Ръководството съм го гледал, но е много постно. Все едно нищо не пише.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Wifi за фотоапарат Sony

    Основната идея на wifi при тези апарати е да си гледаш снимките директно на телевизора,когато си в къщи,другото е чрез приложението им:Imaging Edge Mobile да ги прехвърляш на телефона си,когато си навън,тогава фотоапарата си генерира собствена wifi мрежа и чрез нея се свързва с смартфона ти...в общи линии е това.
    Аз имам HX60,със предишните ми телефони се свързваше без проблем,сега имам един Xiaomi Т 11pro,с него е голяма мъка,успявам само да ги кастна към телевизора..
    Приложението им също е адски тъпо.
    В това отношение Panasonic са доста по напреднали...

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #5

    Отговор: Wifi за фотоапарат Sony

    Аз не съм търсил апарат с Wifi, но като видях, че има си викам поне лесно ще прехвърлям. А то се оказа поредното фиаско - не на Сони конкретно, а на всякакви такива технологични неща с нещо уж направено, но реално ставащо само за рекламен надпис. През Wifi сигурно не мога и да трия снимки, а само да чакам да ми прехвърли това, което си мисли, че нямам?

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6

    Отговор: Wifi за фотоапарат Sony

    Wifi на фотоапарата съм го ползвал единствено както преди споменах,когато съм навън,някъде например на морето или в планината,или в чужбина ,като направя накоя яка снимка я пращам към смартфона ми,и от там през Viber или е-mail,да я пратя на някой приятел или познат.
    Имам един фотоапарат Panasonic F5 ,снима под вода,и прави уникални снимки,там вече е друго,wifi go ползвам много често точно поради тази причина...
    Този пост е редактиран от iveto; 06-03-22 в 18:44.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въвеждане на парола за Wifi на Sony Android TV
    От ivanov_km във форум Sony телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 17-10-20, 09:02
  2. Sony W808 - WiFi стандарт
    От petrov.yordan във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-17, 23:14
  3. Фотоапарат Sony w570
    От w570 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 06-07-13, 19:49
  4. Фотоапарат Sony DSC-W350
    От ivailoh във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 9
    Последно: 08-11-11, 17:04
  5. Ремонт на фотоапарат SONY
    От hecoat във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 29-05-10, 19:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе