Резултати от 1 до 3 от общо 3

Можете ли да ми препоръчате фотоапарат?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2022
    Мнения
    2
    #1

    Можете ли да ми препоръчате фотоапарат?

    Бих искал да заснема видео с таймлапс на природата, залези, море, лагерни огньове и т.н., знаете живописните неща.


    Второ, бих искал да заснема видеоклипове, на които свиря на пиано с някои видео ефекти (лещата с рибено око също би била страхотна!) Аудиото ще се записва отделно, но ми трябва начин да съединя аудио и видео заедно, препоръчва ли някоя програма?


    Трето, също бих искал да направя няколко снимки на природата и други живописни неща


    Има ли универсална камера за всички или е по-добре да си купя 2 камери? Някак си нямам бюджет, но тъй като тепърва започвам и не знам дали наистина е моето нещо, бих искал да го запазя в диапазона от 500 евро






    Благодаря!

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #2

    Отговор: Можете ли да ми препоръчате фотоапарат?

    Бюджетът е малък за нещата които искаш.
    За fisheye трябва да сменяш обектива.
    Общо взето трябва или да направиш компромис..
    Щом ще заснемат и видеоклипове гледай апарата да е безогледален (SLR)

  4. Novice
    Тук е от
    May 2022
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Можете ли да ми препоръчате фотоапарат?

    I would like to shoot a video with timelapse of nature, sunsets, sea, campfires, etc., you know the picturesque things.


    Secondly, I would like to shoot videos where I play the piano with so me video effects (fisheye lens would also be great!) The audio will be recorded separately, but I need a way to combine audio and video together, does any program recommend it?


    Thirdly, I would also like to take some pictures of nature and other picturesque things
    Is there a universal camera for everyone or is it better to buy 2 cameras? Somehow I don't have a budget, but since I'm just starting out and I don't know if it's really my thing, I'd like to keep it in the range of 500 euros




    issue got solved

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 21-02-20, 00:01
  2. Отговори: 6
    Последно: 19-10-12, 12:48
  3. Отговори: 4
    Последно: 19-03-09, 16:07
  4. Отговори: 4
    Последно: 01-04-08, 14:21
  5. Отговори: 7
    Последно: 29-10-03, 02:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе