Резултати от 1 до 3 от общо 3

Какъв видеорегистратор да взема?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Starlord
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    23
    #1

    Какъв видеорегистратор да взема?

    Не намерих къде точно да напиша питането си. Моля за съвет. Някой да има DVR 70mai A500S с двете камери? Искам да си го купя, и впечатлява с характеристиките си за тази цена. Но от клиповете не разбрах записва ли 24/7, че колата ми е в подземен паркинг и ме изчаткаха и така и не разбрах кой е. Та камерата дали ще се задейства за запис при удар? Или може да ме насочите към друг модел до 300лева.Благодаря!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Смолян
    Мнения
    227
    #2

    Отговор: Какъв видеорегистратор да взема?

    Мисля, че за да работи паркинг наблюдението трябва да е захранена с такъв кабел https://www.aliexpress.com/item/1005...apt=4itemAdapt
    Аз съм с такава (само предна и без въпросния кабел) и смея да твърдя, че сензора за удар е много чувствителен. В момента е настроен на средна или ниска чувствителност (не помня точно) и ми е записвала авариен клип при преминаване на фуга на мост или плитка дупка. А на висока чувствителност - при малко по-рязко потегляне на светофар...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    19
    #3

    Отговор: Какъв видеорегистратор да взема?

    Здравейте и аз се замислям за видеорегистратор. Гледам xiaomi 70mai dash cam lite, mio mivue c450, c540 и 732, както и navitel r600. По възможност с wifi връзка за сваляне на клипове през телефона. Ако някой има впечатления може да сподели.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв HDD 1TB да взема?
    От Icety във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-11, 09:00
  2. Какъв принтер да си взема?
    От XaXo_maXo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-10-04, 10:13
  3. Какъв LCD да си взема?
    От dmitry във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-08-04, 15:47
  4. Какъв монитор да си взема?
    От shavo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 24-12-03, 14:08
  5. Какъв ТВ тунер да си взема? (до 150 лв)
    От TrP2 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-12-03, 16:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе