Резултати от 1 до 2 от общо 2

Хладилник AEG S 70360KG2/AEG S * 60360 KG1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    1
    #1

    Хладилник AEG S 70360KG2/AEG S * 60360 KG1

    Здравейте,
    нов съм във форума и ми го препоръчаха от друг форум за помощ при избора.
    Двуомя се между тези двата:
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...etailScenario=
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...etailScenario=

    Вторият е с два охлаждащи кръга, а проверих че хладилника е с един компресор. Първия е енергиен клас А++. Може ли да ми помогнете понеже не намирам никъде повече информация за това какво представляват тези кръгове, какви са предимствата и повече информация относно това. И другото има ли смисъл от два кръга а компресора да е един.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:Хладилник AEG S 70360KG2/AEG S * 60360 KG1

    AEG S * 60360 KG1 освен това има електронно управление, дисплей и цифрови бутони за управление, изнесени отвън.
    Аз имах същата дилема преди 2 седмици и противно на логиката взех по-новия А++ модел AEG S 70360KG2.
    Искам да добавя, че съм обикновен потребител, без никакви специализирани знания, избрах него, защото... колкото по-малко електроника и части - толкова по-малко проблеми.
    Хладилникът е за да охлажда и за да работи дълго, а не за да е бъкан с екстри.
    Новият ми AEG смени един Минск на 14 години. Огледах ги - като устройство не видях да има разлики, с изключение на това, че стария имаше по-голям компресор...
    Аз и не искам да има разлики... единствено ми се ще новия хладилник да изкара поне 70% от времето, през което ми служеше стария.
    Пък после нека ми опяват по форумите колко хубаво нещо са НоФроста, електронните джаджи итн...

    С две думи - AEG S * 60360 KG1 трябва да е по-добрия модел, а AEG S 70360KG2 по-упростения. Убеден съм, че и двата охлаждат, цената им е почти еднаква, 703-ката харчи по-малко ток, но разликата не е особено голяма.

    ПС - Не че е от значение, но крушката ми изгърмя на втория ден, а някой идиот дизайнер е решил, освен с щифтове да захване предпазната й кутия и с абсолютно излишен винт, който за да се развие трябва да си навреш половината тяло в хладилника...
    Естествено, след като го развих го изхвърлих и я оставих да се държи само на щифтовете, които са напълно достатъчни.

    ПС2 - Ако има значение за теб, компресорът на AEG S 70360KG2 е Ембарко или нещо подобно, а хладилникът е произведен в Унгария.


    И последно - не съм убеден, че 603 моделът е с 2 кръга, разликата му според мен е електронното управление и дисплея. Не разчитай особено на интерпретациите на БГ търговците. Описанието му принципно е объркано и е даден като модел без дисплей, което не е вярно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG хладилник
    От Миряна във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-14, 14:10
  2. Хладилник AMICA FK-322.3 AA
    От dan81 във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 07-07-11, 10:28
  3. Хладилник Мраз 140
    От k840420n във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 23-09-10, 21:28
  4. Дръжки за хладилник
    От pippo във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-10, 09:54
  5. Хладилник LG GR-389 SQF - бива ли?
    От zasd във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 19-08-07, 19:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе