Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

LIEBHERR CUP-3503

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    192
    #16

    Re:LIEBHERR CUP-3503

    Ми казано по най-разбираем начин / за да ме разберат повечето читатели / :
    На времето на един хладилник/примерно Мраз-200/ 200 литра се слагаше компресор 120 вата и компресора му работеше по 15 години без ремонт ! Сега на хладилник 270 литра слагат мотор 95 вата /най-много/, пишат табела /клас А+/ и ако изкара 3 год. без ремонт, скачаш до тавана!
    Извинявам се на всички колеги за смотаното обяснението, но гледах да го разбере всеки който го прочете!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #17

    Re:LIEBHERR CUP-3503

    Цитат Първоначално публикувано от a3
    Здравейте,
    Харесъл съм този хладилник, но имам няколко чуденки:
    1. Защо не го откривам в официалната бг страница на производителя, да не би да е дърт пръч или пък е много младо яре?
    2. Инверторния компресор какви предимства (освен икономичността) и недостатъци има? Живота им ли е по-къс?
    3. Разликата с cupesf-3503 модела само в инокса ли е? И ако да why the F*** има разлика от 200+ лв в цената само за една иноксова врата и 2л сива боя отстрани?
    4. В този ценови клас друг но-фрост хладилник по-хубав има ли?
    5. Това за работата при температура на стаята под 18 градуса не го разбрах има ли някъде описано. Защото цяла зима ще работи на горе-долу такива градуси.
    6. В БГ ли е правен?

    Благодаря на отзовалите се.

    Здравей,
    Ако не е късно ето малко инфо:
    1. Модела е от актуалната гама на Либхер. Пряват го в БГ от около 3 г. В сайта няма всички модели тъй като са около 300
    2. Идеята е като инверторните климатици: работи по-често, но на по-ниски обороти и се пестят около 30%. Засега при климатиците се оказа добър ход.
    3. Да. Цвят металик като при колите )
    4. Модел техен с НоуФрост: CUNesf 3513, но е към 1299 понеже се сглабя в Германия
    5. Т. Нар зимен режим: работи дори когато темп падне под 18 С като включва един нагревател
    6. Да

  4. a3
    a3 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    24
    #18

    Re:LIEBHERR CUP-3503

    Благодаря ти Fresh. Не е късно за отговоря още не съм избрал хладилник чакам пенсия така да се каже

    Само дето т.4 съм я объркал Исках да кажа хладилник, който e без ноу-фрост система, ама тотално съм го оплескал въпросът. Не се кефа хич на тая система.

    Ако имаш време дай някоя нова препоръка не е задължително да е liebherr.

    Благодаря ти още веднъж.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    67
    #19

    Re:LIEBHERR CUP-3503

    При положение, че не искаш НоФрост CUP 3503 е много добър избор. Скачай смело

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    7
    #20

    Re:LIEBHERR CUP-3503

    да, но ако искаш да дочакаш и следващата си пенсия, а не да получиш инфаркт от проблемите, които ще имаш с либхера, то по-добре си купи нещо друго. може и пак да имаш проблеми , но поне няма да си се изръсил толква много пари за прехвалената марка, която в последните години сгомниха яко

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    6
    #21

    Отговор: Re:LIEBHERR CUP-3503

    Цитат Първоначално публикувано от K.K. Виж публикацията
    Ми казано по най-разбираем начин / за да ме разберат повечето читатели / :
    На времето на един хладилник/примерно Мраз-200/ 200 литра се слагаше компресор 120 вата и компресора му работеше по 15 години без ремонт ! Сега на хладилник 270 литра слагат мотор 95 вата /най-много/, пишат табела /клас А+/ и ако изкара 3 год. без ремонт, скачаш до тавана!
    Извинявам се на всички колеги за смотаното обяснението, но гледах да го разбере всеки който го прочете!
    Здравей,
    не разбирам едно: Каква е логиката компресор 120 вата да работи по-дълго от компресор 95 вата. И да в А+ смисъла е намалена косумация на енергия.

    - - - Updated - - -

    Цитат Първоначално публикувано от dick_head Виж публикацията
    да, но ако искаш да дочакаш и следващата си пенсия, а не да получиш инфаркт от проблемите, които ще имаш с либхера, то по-добре си купи нещо друго. може и пак да имаш проблеми , но поне няма да си се изръсил толква много пари за прехвалената марка, която в последните години сгомниха яко
    На какво се базира твърдението

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #22

    Отговор: Re:LIEBHERR CUP-3503

    Махни го пишк@_глава, той специално се е регистрирал за да оплюе марката. Виж му всички 7 ценни post-a, все са против Liebherr. Или е компетентен само по отношение на марката и по никакви други въпроси, или има друга причина да го прави... Изводите оставям на читателите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с LIEBHERR
    От direktorkata във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 30
    Последно: 06-10-12, 11:41
  2. LIEBHERR CP 3503 мига и пищи
    От imegogo във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 01-06-12, 20:58
  3. Проблем с Liebherr
    От svt11 във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 09-11-11, 12:08
  4. BOSCH или LIEBHERR???
    От Sasch във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 06-11-11, 18:54
  5. Хладилник Liebherr CU 3503
    От isho във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-09, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе