Резултати от 1 до 2 от общо 2

Мнение за хладилник самсунг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    7
    #1

    Мнение за хладилник самсунг

    Здравейте интересува ме някои дали има мнение и знае ли дали си струват следните модели самсунг:

    RT-2BDBTS1/EUR
    RT-2ADBTS1/EUR

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #2

    Re:Мнение за хладилник самсунг

    Мога да дам мнението си катопритежател на хладилник Самсунг, купуван преди 4-5 години. Модела е с устройство за изстудяване на вода, No frost система, но точния модел не мога да го кажа, made in Thailand. Като цяло хладилника е много безшумен и компресора почти не се чува, че работи. Повече се чува вентилатора, който духа студения въздух вътре отколкото работата на компресора. На него пише Samsung - made in Korea. Също така е и много икономичен откъм разход на ток. Като недостатък - беше с пластмасови рафчета, които след извесно време се счупиха всичките, в хладилната част продуктите не се охлаждат много добре - т.е. температурата в самата хладилна част е около 10 градуса - мерил съм я със стаен термометър.
    Мои познати имат голям хладилник Самсунг, купуван преди 6-7 години с отделни отделения за хладилка и фризер, но като цяло не са доволни и само се оплакват от работата му.
    Само да вметна, че на работа има хладилник Либхер, който работи много добре. Също е много безшумен и вътре в хладилника е като във фризер и то при условие, че не е завъртяно копчето на макс. студено.
    Та това е в общи линии впечатленията, които имам. дано съм бил полезен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за LG хладилник
    От Ednet във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 04-11-14, 18:50
  2. Мнение за хладилник Venus
    От Stanislav Kojleev във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-10-13, 12:47
  3. Проблем с Хладилник САМСУНГ RS61781GDSL/UR
    От makaveev89 във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 02-09-13, 17:42
  4. Мнение за хладилник Нео
    От emka22 във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 15-08-12, 08:58
  5. моля за мнение за самсунг ue-37d6510
    От giv във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-03-12, 19:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе