Резултати от 1 до 3 от общо 3

Liebherr CUP-2901 мнения за фризерната част?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #1

    Liebherr CUP-2901 мнения за фризерната част?

    Здравейте,
    първо искам да благодаря предварително на отзовалите се в тази тема.
    От около месец съм собственик на Liebherr CUP-2901, взех го за квартирата си, за сам човек, хладилната част почти не я ползвам, напълних с плодове /къпини, малини/ фризерната част. Вчера се сетих да замеря със сондата на мултиметъра температурата във фризера: -10 до -11 градуса. Околна температура 21 градуса, за настройка съм задал позиция "4" от максималните "7" . Това дали е нормална температура за фризерната част? Да поясня, температурата я замервам две седмици след като съм замразил плодчетата вътре.
    От хладилна техника не разбирам, дано не съм я объркал много с избора на този хладилник, търсих нещо просто като вариант, екстрите не ме интересуват. Отварям фризера примерно веднъж на 48 часа да взема набързо една доза плодчета.
    Марин

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    23
    #2

    Re:Liebherr CUP-2901 мнения за фризерната част?

    За този модел в документацията колко пише, че трябва да е температурата? Моят CUP3011 във фризера е -22 градуса на степен 3 от 7 възможни.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #3

    Re:Liebherr CUP-2901 мнения за фризерната част?

    Цитат Първоначално публикувано от gkolarov
    За този модел в документацията колко пише, че трябва да е температурата? Моят CUP3011 във фризера е -22 градуса на степен 3 от 7 възможни.
    Здравей,
    направих второ замерване на температурата с контролен термометър, показа -16 градуса, явно сондата на мултиметъра не е калибрована както трябва. Благодаря за съвета, ще прочета инструкцията още веднъж, при първото прочитане не открих данни за температурите, дано да съм пропуснал и те да са някъде там. Благодаря за помощта

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 28-10-14, 08:27
  2. Фризерната част работи, хладилната - не? Какво му е?
    От valerko във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-07-14, 08:23
  3. Проблем с фризера на Liebherr cup 2901
    От pinkflower във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-01-14, 20:17
  4. LIEBHERR CUP 2901 Comfort - проблем с фризер ?
    От tofail.com във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 18-07-13, 06:11
  5. Хладилник Gorenje K537 - обледеняване на фризерната част
    От niksan79 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 17-12-07, 16:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе