Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Повреда.. хладилната част на Хотпойнт стопли.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #16

    Отговор: Повреда.. хладилната част на Хотпойнт стопли.

    Цитат Първоначално публикувано от doxr Виж публикацията
    за да се изтегли трябва регистрация, а когато се опиташ ти връщат: Új felhasználó regisztrálása csak meghívás, vagy egy teszt helyes kitöltése után lehetséges. /Sorry, new user registration by invitation only or by a good test./

    та.. това е , а за менуала не съм сигурен че ще ми помогне.. дано се намери добър електронничик, запознат с тия нофрост хотпойнти.
    Цъкаш на линка който съм пуснал.Не ти трябва регистрация, изчакваш към 20s и долу вдясно под карето излиза надпис -Get Manual -.Натискаш там и си готов.А след като ти казвам, че манула ще помогне - значи ще помогне.
    Ако не помогне - значи не е работа на този човек да пипа тоя хладилник.
    От любопитство само: - Повтори ли се проблема?
    А ако възникнат някакви въпроси - пиши отново тук.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на doxr
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    128
    #17

    Отговор: Повреда.. хладилната част на Хотпойнт стопли.

    Цитат Първоначално публикувано от badr Виж публикацията
    Цъкаш на линка който съм пуснал.Не ти трябва регистрация, изчакваш към 20s и долу вдясно под карето излиза надпис -Get Manual -.Натискаш там и си готов.А след като ти казвам, че манула ще помогне - значи ще помогне.
    Ако не помогне - значи не е работа на този човек да пипа тоя хладилник.
    От любопитство само: - Повтори ли се проблема?
    А ако възникнат някакви въпроси - пиши отново тук.
    Да, успях да го сваля нейсе - тр е полезно - гледам има схемичките, картинки и прочие - Мерси!
    А за проблема дали се повтаря не мога да кажа със сигурност, защото и времето захладя, а +камерата бе качила до 11С.

    Вчера се консултирах с колежка (да-жена) да погледна дали отвора към легенчето е се е запушил.
    Днес се хванах и отворих капака в минуса - отзад е питата, за да видя отвежда ли се водата. И какво - цялата обскрежена, нищо друго не се вижда. Пуснал съм и сега духалката и пиша тук

  4. Junior Member Аватара на doxr
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    128
    #18

    Arrow Отговор: Повреда.. хладилната част на Хотпойнт стопли.

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Абе на първо време чуй дали му върти вентилатора. Провери има ли вода във ваничката където се оттича. Ако няма трябва да се отвори към изпарителя и да се види как са нагревателите дето трябва да топят фроста. Ако стигнеш до там пиши и снимай да видим как ще помагаме.
    Mмтакаа, пиша след известно време, след има няма две години тоя ХотПойнт отново стопли.. същите симптоми - ето видната причина - https://drive.google.com/file/d/1z1P...ew?usp=sharing

    Ясно ми е че след отичане на леда ще работи, въпроса е колко? Щото прощавайте ама февруари ми е най-удачното време да купувам нов хладилник @баси!

    Ще се опитам намеря техник който да го прегледа дома (касае ВТърново център и го считайте за оферта) и да види има ли ток, бачи ли подгрева или каквото там следва..

    ПП: А това копче за какво е - https://drive.google.com/file/d/1IWT...ew?usp=sharing

    https://drive.google.com/file/d/1z1P...bbR6zuKDw/view

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. температура в хладилната част
    От nassko1 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 04-09-14, 10:07
  2. Фризерната част работи, хладилната - не? Какво му е?
    От valerko във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-07-14, 08:23
  3. Остра миризма на мухъл от хладилната част
    От Ivan19 във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-13, 09:10
  4. Защо в хладилната част t e около 8 - 10* ?
    От Ivaile във форум Хладилна техника
    Отговори: 11
    Последно: 10-06-12, 12:20
  5. Хладилник Indesit - хладилната му част не изстудява
    От Pawel във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 19-02-08, 08:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе