Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за проблем с хладилник/фризер Samsung RL40SCPS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    33
    #1

    Въпрос за проблем с хладилник/фризер Samsung RL40SCPS

    Преди няколко дни ми направи впечатление, че не спира да работи, а и самия звук беше странен т.е. все едно има перка, която се е разхлабила и стърже по нещо. В сервиза след обаждане ми казаха да пробвам с рестартиране и го направих. След това обаче въпреки, че се чува нормално звука на работа няма замразяване нито във фризерната, нито в хладилната част. От сервиза ми казаха да го изключа (като махна всички продукти) за 12 часа, за да се размрази. Но нали е No Frost и не разбирам за какво размразяване говорят!? Вече стои повече от 48 часа изключен без да има продукти в него, но не знам дали това ще оправи проблема!? За това пускам тази тема, ако някой знае дали е за ремонт да сподели, защото от сервиза отказват да дойдат на място да го видят. А да им го занеса няма начин, защото живея на прекалено стръмно място, снега е голям, пък и като помня, че четири човека го внасяхме... направо не ми се мисли как ще стане това. Във фризерната част има капак, който се сваля след отвиване само на един винт, а зад него е компресора (не знам дали са два или е само един), а отзад на гърба няма никакви отвори. Лесно можеха от сервиза поне да погледнат дали трябва наистина да им се занесе в сервиза, или може и на място да го оправят, но са тежък случай просто. Надявам се с ваша помощ да се стигне до истината т.е. дали наистина е за сервиз или с това размразяване ще се оправи!? Благодаря и весело посрещане на новата година

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #2

    Отговор: Въпрос за проблем с хладилник/фризер Samsung RL40SCPS

    Търси друг сервиз или майстор. Знам един добър в Сусурлево. Ако си от там свиркай. Добре че навън е жив фризер.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    33
    #3

    Re: Въпрос за проблем с хладилник/фризер Samsung RL40SCPS

    От Тетевен съм и тук сервиза е само един за съжаление!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    33
    #4

    Re: Въпрос за проблем с хладилник/фризер Samsung RL40SCPS

    Не видях опция за едит на последния ми пост!? Решението в друг сервиз се оказа блокирал компресор. Сменен е с нов и зареден с фреон. Работи без проблеми, че даже и по-безшумно отколкото, когато беше нов

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хладилник с фризер SAMSUNG RB29FERNDSA
    От Kill-op във форум Хладилна техника
    Отговори: 24
    Последно: 13-08-15, 16:48
  2. Хладилник с фризер SAMSUNG RB29FERNDSA
    От Valq във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 26-07-14, 02:38
  3. Проблем с хладилник-фризер Финлукс
    От svilen angelov във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 14-11-13, 12:42
  4. проблем с хладилник с фризер LG GR-399SQ
    От gores70 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-12, 18:46
  5. проблем с хладилник с фризер LG GR-399SQ
    От puxasm във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-11, 00:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе