Резултати от 1 до 3 от общо 3

хладилник Electrolux отказа да работи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #1

    хладилник Electrolux отказа да работи

    Здравейте,
    един хладилник Електролукс при родителите ми с фризерна част отдолу е отказал да работи и искам да попитам какъв може да е проблема дали е заминал компресора. Долу фризерната част работи, а горе хладилника не. Аз предполагам от къде е дошъл проблема понеже е поставен на място, на което е топло, но просто исках и Вие да кажете някакво предположение и евентуално какво може да се направи или как да разбера какво му е точно, ако има начин. Иначе е ясно, че сигурно ще се вика техник ама все пак реших да попитам и тук. Аз не съм там, но като ходя скоро ще мога да го погледна. Хладилника е купуван от Технополис във Видин и сигурно му е изтекла гаранцията и в тази връзка знаете ли дали задължително ще трябва да го транспортирам до сервиз или идват и на място понеже си е големичък?
    Иначе компресора му май не е Данфос а беше ACC по спомен и дали ще е скъп? В момента не мога да кажа точния модел на хладилника.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2

    Отговор: хладилник Electrolux отказа да работи

    Ако е с един компресор и фризера работи, как мислиш дали е заминал компресора. Фризерът с какво работи?

  4. Member Аватара на frick
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    502
    #3

    Отговор: хладилник Electrolux отказа да работи

    Най-вероятно е загуба на газ или частично запушване. Ако бъде изключен за няколко дни и после включен при пропуск със сигурност и фризера няма да работи, ако е частично запушване положението ще остане същото.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Хладилник Electrolux Inspire
    От mili във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 17-12-13, 08:28
  2. Комбиниран хладилник Electrolux ENB-35405S - не работи хладилната част!
    От yulka_ във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 19-02-12, 17:00
  3. Стъкло за хладилник Electrolux
    От drecolli във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 26-07-10, 14:23
  4. Хладилник Electrolux ENB 34433 X
    От ivannn във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 06-12-09, 19:50
  5. Хладилник Electrolux - не изстудява
    От bnkltd във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 21-08-08, 16:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе