Резултати от 1 до 11 от общо 11

"бюджетен" уикенд

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    "бюджетен" уикенд

    здравейте.
    знам, че мястото май не е много подходящо, но по-добър раздел не успях да намеря
    имам някакви планове да поизчезна от града за 2-3 нощувки някъде из Стара Планина. е, предпочитам за повече време, но нали знаете как стоят нещата с парички, и отпуски (там, където работя режат от заплатата при отпуска ).
    разглеждах pochivka.bg, но трудно човек може да се ориентира кое място е хубаво и кое не е. затова исках да пия вода направо от извора - бихте ли ми препоръчали нещо (без значение - хижа, хотел, бунгало...) в Стара Планина, където юли месец цената на нощувката да е до 25-30 лв за двойна стая (не на човек, а за цялата стая). единственото "по-специално" изискване към "глезотийки" е самостоятелен санитарен възел в стаята. сигурен съм, че има поне 100 такива места, но по-добре е да чуеш от човек, който е ходил вече
    тенк ю и год блес

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: "бюджетен" уикенд

    На леденика беше 15 лв. на легло в двойна стая със санитарен възел. Ходих по 24 май. Хижата е читава, но е малко пренаселено през уикендите, защото е близо до града.

    Мърдам темата в нарочния нов раздел

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #3

    Re: "бюджетен" уикенд

    Аз съм от Казанлък, тука покрай нас в Стара планина има доста хижи и малки хотелчета, които смея да твърдя че са на прилични цени ...малко апартаментче върви около 25-30 лв. Сещам се сега за две по-прилични - хотел Тонзос/малко под Бъзлуджа, с голяма поляна отпред с играчки за децата, работещ реторант и т.н./, и Бившата резиденция до Бузлуджа /последно се държеше от ГУСВ, намира се малко навътре в гората, красиво място/. И двете са на спокоино и хубаво място, идеално си е да избягаш от динамиката и града.
    Ако решиш да наминеш насам, се обади, ще те упътя и ще помогна с каквото мога, няма никакъв проблем.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #4

    Re: "бюджетен" уикенд

    Станцията на ГУСВ е хубава, но миналата година водих жената и се оказа, че няма топла вода. И така две вечери подред... Язък за хубавата вана в стаята - става само за пускане на корабчета в нея

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #5

    Re: "бюджетен" уикенд

    На Тонзос би трябвало да има топла вода... ЗА станцията на ГУСВ, хм.. не знам, може би ако си поговориш с хижаря, или ако сте повече хора...не би трябвало да има проблем. Както и да е, имаи други хижи, ако не се съгласи :-)

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #6

    Re: "бюджетен" уикенд

    Говорихме с хижаря... Каза, че имало ама се била изчерпвала бързо (!?). Пък и като отиваш някъде и си плащаш би следвало да не тръгваш тепърва да уреждаш топла вода

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #7

    Re: "бюджетен" уикенд

    Тонзос ми хареса из интернетските снимки, но както разбрах, няма санитарен възел в стаята ако беше за по-масово събиране - няма проблеми и етажен възел, но ще ходим с жената, и ще ми е нужен персонален
    имам един познат в Трявна, той ми каза, че имало добри хижи. разтърсих из нета и ми хареса това: http://www.tryavna.bg/web/pokolenia/
    пише 25 лв за двойна стая, но ше им звънна да ги питам дали е за стаята или на човек в двойна стая...

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #8

    Re: "бюджетен" уикенд

    Не знам какъв "Тонзос" си гледал, но там за 25-30 лв си взимаш малко апартаментче с две стаи+тераса+санитарен възел с баня и малка вана...

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #9

    Re: "бюджетен" уикенд

    Цитат Първоначално публикувано от DarkRose
    Не знам какъв "Тонзос" си гледал, но там за 25-30 лв си взимаш малко апартаментче с две стаи+тераса+санитарен възел с баня и малка вана...
    хм... би ли ми дал уеб сайт, телефонче, или нещо такова

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #10

    Re: "бюджетен" уикенд

    Звънях на един стар телефон..никой не вдига.
    ето инфо :
    http://forum.bg-mamma.com/index.php?...277.msg1706956

    ето и още информация, която намерих :
    Хотел “Тонзос” **
    Адрес: 14 км. северно от Казанлък по пътя към връх Бузлуджа.
    Тел.: +359 431 23462; Факс: +359 431 62005
    e-mail: hotel_tonzos@mail.bg
    www.hoteltonzos.com
    Стаи: 1 VIP апартамент, 5 апартамента, 10 двойни стаи, 6 спални, 6 стаи с три легла / кабелна ТВ. Хотелът разполага с ресторант, паркинг, достъп до Интернет и конферентна зала.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #11

    Re: "бюджетен" уикенд

    иди на Шипково, до Троян.
    има много хотелчета, частни квартири на прилична цена, минерален басейн,хубава природа
    бил съм няколко пъти там, заслужава си

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 3
    Последно: 01-06-11, 14:25
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе