Резултати от 1 до 8 от общо 8

Перфектен уикенд!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    190
    #1

    Перфектен уикенд!!!

    Целта на ми, с тази тема, е да споделим впечатления от един изкаран добре уикенд.
    Понеже последният, за мен, беше точно такъв реших да отворя една такава тема.

    При мен уикенда премина така:
    Събота сутринта с приятели отидохме за риба (платен риболов - 5 лв, и улова си остава за теб, без доплащане) на едно малко язовирче до Севлиево. Равносметката беше 23 каракуди (300 -500 гр.) и седем голи (безлюспести) шарана, всичките около 1 -1,2 кг. В съботната вечер излизане за по бира с приятелите, което се превърна в ... немога да намеря точнта дума, само ще отбележа, че в заведението имаше промоция на безплатна Загорка (от новата) . И така до 03:00 ч неделя сутрин.
    Следва здрав сън до 13:00 и подготовка за неделния старт на Ф1 във Франция.
    Любимия отбор взе двойна победа, която с компанията подплатихме с няколко ...

    като цяло това е, ако някой е имал чудесен уикенд като моя ще се радвам да сподели!

    П.С. Фори, рибата я ловихме на торен червей, като направихме захранка с хляб.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    317
    #2

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Уикенда , ако е адска жега , ходиме на плаж (разбира се ако мардите водещи ми се приятели са на линия ) , прибираме се към 5 некаде , после почивка до 8 и след това някаде на по бира. Някои по добри уикенди се ходи и някое и друго парти.По принцип Неделите са по мързеливи разбира се (особено след някой купон) и алтернативата е белот с бири на възможно най-голямата сянка А в най - лошите случай - кварталнато кафе и кръчма работат по цяла седмица

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Който както... Аз само ще сложа 2 снимки от уикенда който прекарах:

    [да живее тежкарията]

    [img width=450 height=600]http://images18.snimka.bg/003329435-big.jpg[/img]

    [А бате Гойко ти внимавай, каубоец е отзад...]

    [img width=800 height=600]http://images18.snimka.bg/003329455-big.jpg[/img]

    А за платения гьол - то народа си го е казал - платения риболов е като платената любов, на пръв поглед е същото ама някак си я няма тръпката. За бирата евала, и аз искам безплатно.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #4

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Моя уикенд премина в местене на едни 6 метрови 4 цола тръби от ламарина из едно 25 декарово поле защото поливах чушките.
    Колкото до перфектен уикенд мога да определя като такъв срещата в Елена с някои рицари и рицарки. Видяхме се, пийнахме, хапнахме, разходихме се из града и т.н. Просто беше супер

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #5

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Цитат Първоначално публикувано от lord_ice
    Целта на ми, с тази тема, е да споделим впечатления от един изкаран добре уикенд.
    Понеже последният, за мен, беше точно такъв реших да отворя една такава тема.

    При мен уикенда премина така:
    Събота сутринта с приятели отидохме за риба (платен риболов - 5 лв, и улова си остава за теб, без доплащане) на едно малко язовирче до Севлиево. Равносметката беше 23 каракуди (300 -500 гр.) и седем голи (безлюспести) шарана, всичките около 1 -1,2 кг. В съботната вечер излизане за по бира с приятелите, което се превърна в ... немога да намеря точнта дума, само ще отбележа, че в заведението имаше промоция на безплатна Загорка (от новата) . И така до 03:00 ч неделя сутрин.
    Следва здрав сън до 13:00 и подготовка за неделния старт на Ф1 във Франция.
    Любимия отбор взе двойна победа, която с компанията подплатихме с няколко ...

    като цяло това е, ако някой е имал чудесен уикенд като моя ще се радвам да сподели!

    П.С. Фори, рибата я ловихме на торен червей, като направихме захранка с хляб.

    Къде се намира тоя язовир до Севлиево ?
    Голям мерак ми е да отида за риба някъде а Севлиево ми е на около 40 50мин!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #6

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Да не е Кастел?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #7

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Цитат Първоначално публикувано от catana
    Да не е Кастел?
    А Кастел къде е ?
    Пак ли е на същият принцип.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #8

    Re: Перфектен уикенд!!!

    Цитат Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
    Колкото до перфектен уикенд мога да определя като такъв срещата в Елена с някои рицари и рицарки. Видяхме се, пийнахме, хапнахме, разходихме се из града и т.н. Просто беше супер
    О, дааа! Говори ми!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава се ПЕРФЕКТЕН HTC Desire HD
    От konuka12 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-08-12, 20:36
  2. Samsung 1TB - Перфектен по HD Sentinel
    От kespanok във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 23-06-12, 17:04
  3. Един уикенд на язовир Сопот + снимки
    От fori във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 10
    Последно: 06-10-11, 16:44
  4. Отговори: 18
    Последно: 22-10-06, 09:54
  5. перфектен кейлогер
    От mikk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 12-05-04, 00:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе