Бате, аз съм 2 метра висок и работя в жк. Люлин, където във всеки втори вход се продава дрога
Преди няколко седмици бях на алкохолен уикенд в Рим - и за там такива неща се пишат, но обстановката е типична за краен софийски квартал - пълно с мръсни мангусти, които наистина са досадни, но мен като цяло ме заобикалят - има къде, къде по-лесни и приветливи мишени
Е, наистина, в Париж ще съм за повечко време и то семейно, с хлапето, така че много, много по нощите няма да лазим. А и от тази гледна точка си наехме апартамент в 1-ви район - 75001 май го водят, надявам се да е по-спокойно, макар че е м/у Помпиду и Халите, а доколкото прочетох Халите май не са от най-приятния квартал.
Като цяло съм се настроил за неприятно обкръжение де, но... ще се оправим някакПредполагам, реално по светло не би следвало да има проблеми?