Резултати от 1 до 9 от общо 9

Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    Моля за малко помощ в избора.
    Ако някой има впечатления и база за сравнение, ще съм му благодарен за отзив.
    Винаги ходим семейно някъде на Коледа, дойде време и тази година да се замислим.

    Чуденката се е между 5 хотела.

    - Стримон Кюстендил
    - Риу Правец
    - Аугуста Хисаря
    - Селект Велинград
    - Интерхотел Сандански

    По подбора се вижда, семейно най-вече държим на басейн за плицикане.
    От всички изброени хотели съм ходил само в Аугуста и не мога да преценя другите.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Отговор: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    - Стримон Кюстендил - много добър хотел, хубаво СПА. Не съм карал там НГ, обслужването е с леки забележки
    - Риу Правец - определено най-добър от списъка. СПА-то се плащаше отделно и е извън хотела.
    - Аугуста Хисаря - определено не препоръчвам. Не знам как се излъгахме една Нова година там и се върнах в соц-а. Празнична вечеря тип войнишко изпращане, програма от балета на ГДР, доста пенсионерска обстановка. като ми поискаха 5 лв. за да ми дадат халат ме убиха.
    - Селект Велинград - прилични цени, хубав и голям басейн, дано обичаш силна музика
    - Интерхотел Сандански - не съм ходил от много, много отдавна и не мога да кажа нищо.

    Честно казано, по Нова година най-важна е компанията, с която си. Ако човек чака някой друг да му направи веселбата рядко се получава.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    Мне, ще ходим на Коледа, само семейно, компанията е жена ми и детето.
    За НГ... може да се организираме с повечко приятели в Сърбия, но за това ходене ни трябват и други неща освен компания

    Благодаря ти много за мненията.


    ПС - Има един проблем... луд или не, преди година си подарих колата и твърдо отказвам да карам. На фона на това... Риу Правец лекинко ме притеснява... На средата на нищото е, дали ще има таксита в това градче...

    ПС2 - В какъв смисъл е извън хотела СПА-то?
    А и... процедури... я ходим на 1,2, я не. Важното е басейн да има да се плицика детето, докато почивам и пийвам биричка.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    В Сандансдки част от басейна е външна и готино на Коледа да плуваш на открито.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    Ами... това, което каза tony34al е нещото, което най-много ме блазни и приключих с избора.
    Резервирах за Интерхотела, в най-скапаните им стаи, на цена, по-висока от тази на Риу и Стримон, за Селект и Аугуста да не говорим
    Да се надяваме, че ще сме доволни.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    А и на Коледа можете да прескочите до Солун да запалите по една свещичка. Хубаво е там по Коледа!

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    По-миналата година бяхме на Коледа в Солун. Не беше лошо, но тази искам повечко мързел и по-малко обикаляне.
    Отделно, това лято на Закинтос бяхме, стигат ми гръцки нрави и обичаи за тази година.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #8

    Отговор: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    За Аугуста според мен изобщо трябва да забравите.Бях там преди 2 или 3 години и "пуснах" и клип за дрънчащите им и непочистени климатици(явно никога не сса чистени и са задръстени с прах и не могат да духат)... Не можах да спя защото някой съсед цяла нощ не спря дрънчалника ...

    Ето линк към поста ми от форума: https://forum.setcombg.com/всичко-за...мена.html и самоят пост : #1
    Вярно е и това за "соц-а" - коридорите им са едни дълги и прави с по 30-на стаи от двете страни.Това е бил някакъв санаториум и баленокомплекс от времето на соца.Персонала е с престилки от онези които имаха продавачите в магазините по време на соца ...Абсолютен смях, а като си похарчил парите направо ти се от всичко там ...

    - - - Обновено - - -

    Стана някакъв "фал" и горният пост ми се изтри и не мога да го възстановя, но нях написал това:

    За Аугуста според мен изобщо трябва да забравите.Бях там преди 2 или 3 години и "пуснах" и клип за дрънчащите им и непочистени климатици(явно никога не сса чистени и са задръстени с прах и не могат да духат)... Не можах да спя защото някой съсед цяла нощ не спря дрънчалника ...Имайте предвид, че целият хотел е направен от бетонни панели и този шум се разпространява по панела и не можете да разберете откъде точно "Ви идва" ...

    Ето линк към поста ми от форума: https://forum.setcombg.com/всичко-за...мена.html и самоят пост : #1
    Вярно е и това за "соц-а" - коридорите им са едни дълги и прави с по 30-на стаи от двете страни.Това е бил някакъв санаториум и баленокомплекс от времето на соца.Персонала е с престилки от онези които имаха продавачите в магазините по време на соца ...Абсолютен смях, а като си похарчил парите направо ти се от всичко там ...

    П.П. Ако можете обединете двата поста или изтрийте празния.
    Този пост е редактиран от justify; 19-10-12 в 12:33.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Отговор: Избор на хотел - Стримон, Риу Правец, Аугуста, Селект или Интерхотела

    Въпрос на настаняване...
    Едностайния апартамент в Аугста разполага с едно от най-огромните частни джакузита, за които може да си мечтае човек.
    Над 2.2х1 метра...
    Прекарах без забележки миналата Коледа там. Огромно джакузи, един от най-големите вътрешни басейни в БГ, евтин лоби бар и прекрасни ресторанти в близост - Европа, Национал - чудесна Коледа беше.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Правец OS
    От ichkata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 63
    Последно: 10-03-14, 12:17
  2. Правец 8М
    От caiusbiserus във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 12-04-10, 22:09
  3. Търся стари дискети за Правец 8
    От Yassen във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-09, 08:58
  4. Купувам компютър Правец
    От scalpelo във форум Продава
    Отговори: 30
    Последно: 28-04-07, 20:43

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе