Резултати от 1 до 3 от общо 3

Активен български форум за кучета ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #1

    Активен български форум за кучета ?

    Някой знае ли има ли активен български форум за кучета ? Имам в предвид такъв ,който да има активност в него .

    ,bgdogforum, dog.bg и форума на зоомания съм ги видял,но там активност няма от 2-3 години поне.

    Мислех,че няма да се предам и да взема куче, но малката толкова много иска та не можах да и откажа ( от 1 година ме моли да и взема).

    Ще осиновим едно кокерче на около годинка . Намерено окървавено и с откъснато ушенце до череп... Добри хора са го намерили,прибрали и погрижили за него, но вече нямат възожност да го гледат.

    Решихме така, а не да купувам от магазин . За мен това е по-доброто решение.

    Но сега ми трябва инфо да чета,че котки две съм имал през последните 30 години и двете изкараха по около 15 години, но време е за куче, а относно тях няма абсолютно никакви познания.

    Примерни хранене - само гранули или гранули и консерви ? Ваксиниране , паспорт ,чип и данък са ясни.

    Играчки - има ли смисъл от тях, освен някой кокал и топка ?

    В общи линии всяка насока за отглеждане на куче в домашни условия (апартамент) ще са ми от полза.

    П.П. Да знам ,че апартамент не е много за куче, но това е положението в момента.

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #2

    Отговор: Активен български форум за кучета ?

    Е кога пък почнаха и кучета да пишат в нета?

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #3

    Отговор: Активен български форум за кучета ?

    Търсете "Питайте мама Еми". Затворена група било във фейса. Следа като е на около година му давайте 2 пъти на ден читави гранули. Купете си лакомства за ваградки при обучението. Кумовете ми имат кокер и не спира да гони топчета и играчки...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Форум на български за мобилни телефони
    От MAKAPOB във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 18-12-04, 17:50
  2. Убиват граничарски кучета!
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 07-09-04, 22:42
  3. Български Profi форум за мобилни апарати
    От nobreshkov във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 27-07-04, 23:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе