Резултати от 1 до 15 от общо 15

Уникредит Булбанк клон Слатина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #1

    Уникредит Булбанк клон Слатина

    От сливането на Хеброс, Биохим и Булбанк в клона Уникредит Булбанк в Слатина е непоносимо. Има два офиса един до друг с общо четири каси, от които само ЕДНА обслужва клиенти. Касата в единия офис от днес не работи защото касиерката е напуснала и не се знае кога ще бъде назначена друга. От трите останали едната е затворена, служителката в другата не се занимава с простосмъртни, а си цъка на компютъра и говори по телефона. Последната работи със страшна сила и има постоянна опашка. От вчера влизам по няколко пъти на ден с надеждата да изтегля отпуснатия ми кредит, но за целта трябва да си взема почивен ден или да отсъствам няколко часа от работа. Служителките в единия клон работят сякаш разполагат с цялото време на света. Превод от една в друга сметка в същата банка отнема половин час БОРБА със софтуера. Докато едната се бори с програмата, а другата се почесва влиза клиент, който чака около минута да го попитат какво иска, защото той не може да реши към коя от двете непроявяващи интерес към личността му дами да се обърне. Една минута обикновено не е много време, но когато местиш погледа си от едната, която не отделя поглед от монитора без да докосва клавиатурата към другата, която упорито гледа стената встрани от току-що влезлия клиент и върти химикал между пръстите си ... изглежда като вечност. Като цяло всички са мнооооого любезни, но работа не се върши. Избягвайте тои клон, а, ако можете, избягвайте работата с тази банка изобщо. Превеждат ми заплатата там, а решението да изтегля кредит от там си е лично моя грешка. Ще гледам да не се повтаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Булбанк е много сериозна банка, за разлика от много други.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Може и да са сериозна банка но
    * плащат супермизерни заплати на касиерките и изобщо лелките които контактуват с клиентите и след всяко едно посещение в централата оставаш с неприятно чуство в душата
    * издъниха се суперяко с въвеждането на новия софтуер
    * цялото сливане мина, както казват руснаците "очертя голову" а пък после да видим какво ще се получи
    Като цяло бая се изложиха напоследък.
    Казвам го като човек който познава доста хора отговорни за ИТ инфраструктурата там и хората, които им пишат софтуера.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #4

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Аз писах една тема за тази банка, което горе -долу се припокрива с тази тема, само, че доста по обширно описани нещата. Ужасно тромава банка, ужасно бавно обслужване, просто не знам как са ти отпуснали кредит - аз 2 години има бях клиент и не ми отпуснаха 1 стотинка кредит.Преместих се в друга банка и съм безкрайно доволно. Таксите са двойно по-ниски, изобщо не чакам никога, имат клон в Слатина, съвсем близо до нас, когато трябва да се попълват документи ми ги попълва служителката, която е винаги усмихната и ми е вече приятелка:-) Няма друга банка да е толкова зле като Булбанк и това е факт от години и споделено мнение на доста хора, които са БИЛИ клиенти там.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #5

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Първо ще се съглася, че банката /Уникредит/ се справи със сливането /клиентското обслужване/ ужасно - явно консултантите и интеграторите им нещо не знаят с какво са се захванали

    Колкото до заплатите в банките - навсякъде /в големите банки/ положението е едно и също - хора няма, заплатите са сравнително ниски, съответно има и текучество. Някакво изключение /така изглежда отстрани/ са Първа Инвестиционна, ръководството на която слуховете свързват с една друга "Първа" банка, което пък би обяснило широката ръка, с която харчат - откъде са им парите не смея да гадая, но явно разполагат с повече дори от Булбанк и ДСК

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Vzimam si dumite nazad, ne bqh hodil 3 sedmici, predi towa obslujvaneto beshe perfektno, sega wsichko e s glavata nadolu. Ne mogat da mi napravqt kakvato i da e spravka, koeto predi stavashe za sekundi.

  8.  
     
  9. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #7

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    В много банки положението със служителите е зле, но в никоя друга банка, в която съм бил, отношението към клиентите не е толкова ужасно. Вчера сутринта бях пред банката в 8:30 когато пише че започват работа и една мома се държа направо ужасно. Благоволи да попита в 8:31 какво ще правим в банката и като отговорих, че ще теглим пари, каза да дойдем към 8:45. И докато си допушваше цигарата предложи да отскочим до центъра, дето имало мноооого клонове. На което аз възразих, че щом като има клон до нас, искам да бъда обслужен в него, а не да ходя до другия край на града. Бедна ви е фантазията как ме погледна. Добре, че не чак всички са такива, но малкото смотли изпъкват и създават цялостното лошо впечатление.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Във Варна положението в "Уникредит.." е същото. За да преведа пари по сметка трябва да чакам на 1 работеща каса поне 15-20 човека. Опашката понякога излиза извън вратата на банката. Отделно, че няма и подходящ паркинг .

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #9

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    банките днес не са това, което бяха преди години
    говоря като служител в банка, ще ми се да я назова, но все още работя в нея
    липсва мотивация на персонала, да ти внигнат заплатите никой не се сеща вече 3-та година - това е поне за по ниските длъжности, няма кой да те насърчи, едно БРАВО да ти каже въпреки, че това въперки че с това не се живее

    а в малкия град няма много възможности за работа и си принуден от обстоятелствата - семейство, заеми и т.н.

    знам, че това не трябва да рефлектира в/у клиентите, но кажете как да си усмихнат като нямаш 2 лв. в джоба си

    сигурно ще се намери някой да ме успори



    http://bgrabotodatel.com/home.php - информация от първа ръка за това какво мислят служителите за фирмите, в които работят


    Булбанк АД

  12. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #10

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Цитат Първоначално публикувано от snoopdoggystyle
    сигурно ще се намери някой да ме успори
    Съмнявам се. Очевидно и от другата страна не е много розово.

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #11

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Не бъркайте Булбанк едно време с Уникредит. То и едно време беше "сложно" представям си сега какво е.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #12

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Bulbank е в спряла някаде около 1988 г. и все още си милят че са единствената банка в Б-я аз се махнах от тях и отидох в Прокредит с тях се бачка много добре дори само защото работят с клиенти до 19.00 и в събота

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #13

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Цитат Първоначално публикувано от cooler
    Bulbank е в спряла някаде около 1988 г. и все още си милят че са единствената банка в Б-я аз се махнах от тях и отидох в Прокредит с тях се бачка много добре дори само защото работят с клиенти до 19.00 и в събота
    От Булбанк имам само лоши впечатления. Единствената друга банка , от която съм още по-недоволен е Райфайзен. Три години съм работил с Райфайзен в Германия и нямах никаквио проблеми. тук обаче явно са взели на работа най-некадърните и незаинтересовани работници. Допреди месец работих с Прокредит , но ме вбесиха с недоверието си , а аз работя с тях от началото им почти и винаги съм бил точен. Сега съм при Пиреус и засега всичко е окей.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #14

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    както се заква "За всеки пътник си има влак"

    ето нещо, което ще ви е интересно
    http://bgrabotodatel.com/home.php

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #15

    Re: Уникредит Булбанк клон Слатина

    Цитат Първоначално публикувано от Sunny
    Няма друга банка да е толкова зле като Булбанк и това е факт от години и споделено мнение на доста хора, които са БИЛИ клиенти там.
    Това не е вярно - най зле е ПОЩЕНСКА. По стечение на обстоятелствата се опитах да платя няколко заема на сестра ми, която поради заболяване, не беше плащала от година. Предложих на Уникредит и на Пощенска да изплатя всичко, ако няма наказание за просрочие. От Уни благоволиха да ми се обадят след ПОЛОВИН ГОДИНА. В Пощенска ми подадох заявление в деловодството на централата им и ми отговориха писмено след 45 дена, че НЕ СЪМ СТРАНА В ТЕХНИТЕ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ????!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Уникредит Булбанк
    От Wise във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 30-10-11, 14:09
  2. Варненския клон на СЕТКОМ
    От stekyman във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 42
    Последно: 22-07-07, 09:37
  3. Дупка глътна джип в "Слатина"
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 16-06-06, 21:08
  4. Добър интернет в ЖК "Слатина" ?
    От Slero във форум Мрежи
    Отговори: 12
    Последно: 17-10-02, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе