Резултати от 1 до 9 от общо 9

Еко клима

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #1

    Еко клима



    Тази снимка е от форума "Направи сам". Пускам я без коментар.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #2

    Re: Еко клима

    Е, аз бях по-снизходителен и я пуснах тук:
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg327767,
    ама работата не е само за смях! Използвали са, че имат работа с възрастни хора и са им взели парите за това творение на човешката мисъл.

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re: Еко клима

    Не е лошо да обясните какво е особеното на този монтаж.
    Не се шегувам, наистина е интересно за хора, които не се занимават с това.
    Защото, ако стълбището си е мое, външно, имам предвид къща, няма проблем [за мен] външното тяло да ми е там.
    Не е красиво, но ако е под козирка, на сухо, защо не?

    Ако има някакъв технически проблем, споделете.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Еко клима

    Стълбището е на блок. "Пациентите" са възрастни хора.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    22
    #5

    Re: Еко клима

    На 1 приятели им монтираха Тошиба 12 пред входната врата, живеят в блок.

  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #6

    Re: Еко клима

    Кои "им"? Eco-Clima ли?
    Защото темата е за "Eco-Clima".

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    481
    #7

    Re: Еко клима

    Мисля, че ако е в блок и на съседите не им пука, това е идеалният вариант! Външното тяло ще работи почти винаги в идеални условия... Друг е въпроса, че "използва" енергията на останалите обитатели на блока... Т.е. през зимата ще се отопляват за сметка на охлаждането на входа(но той се топли от всички), а лятото обратно... Така, че не бих казал нищо лошо за монтажа...

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: Еко клима

    И аз мисля че е идеалния вариант. Даже мисля че е трябвало точно на входната врата, или на вратата на комшията.

  11. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #9

    Re:Еко клима

    Стара темичка, но мноого актуална, на фона на адски многото некоректни/некадърни фирми всички завършващи на ...-clima в момента, водени от Термоклима. Ta на въпроса - 2 пъти съм се възползвал от услугите на еко клима и съм си доволен - говорим само и единствено за монтажи и вежливост, иначе женките от офиса им са много зле относно консултация, а за марката, която разпространяват има много оплаквания и похвали . Аз също исках климатиците да се монтират на необичайни места. Мом4етата си свършиха перфектно работата - вакуумираха си, поставиха чурка с маркуч, която липсваше, безплатно на едната машина, другата я бях купил без стойки ( искат 38 лв. за нови ). Пробвах дали ше мине номера да не ги плащам, помазних се по телефона като поръчвах монтажа и стана ! Монтажниците ми отговаряха на многобройни въпроси детайлно, без да си придават важност или вид че ги притеснявам докато работят. Бяха с опит, а не 18 годишни " пъпки " учещи се на занаят, като при другите фирми ( е няма как да не спомена отново Термоклима Варна ), внимаваха да не оклепат много или поне предупреждаваха кога ше стане кочината. Работата на бачкаторите е да правят това което клиента желае, а не да го съдят каде решил да си слага климата. Всеки си носи последствията от решенията си. Мен от Еко - клима ме питаха " Каде искаш да ги инсталираме ? '' При положение че си имах избрани нетрадиционни места, не нарушаващи нормалния режим на работа на машините, дискусията приключи. Ако бях отговорил " Ами не знам , вие какво ше ме посъветвате ? " - тогава вече щеше да е друга работа. Относно цените на услугите - също са поносими като за фирма. По- изгодно е единствено ако си хванеш неизвестен монтажник, работещ на черно след работа, по телефон от обява, но трябва човек да е доста хазартен тип за да го направи. Пред останалите аматьори, еко клима са си направо цвете. Вижте оплакванията за другите компании и сравнете. Който неми вярва, да отиде при професионалистите от Термо-клима Варна , които така убедително отказват да вакуумират или при Жега- Варна, които пък монтират със 100 лв. по-скъпо от останалите все едно са единствени по-рода си ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Разположение на клима в спалня ?
    От tishotch във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 14
    Последно: 18-10-13, 23:20
  2. Джапан клима - Варна
    От valmigo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 6
    Последно: 23-06-13, 11:12
  3. Избор на клима
    От denslav във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 11-08-10, 07:50
  4. Клима във Варна
    От Flitmo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 27-04-09, 22:23
  5. Дамянов Клима ЕООД
    От kaliobg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 06-08-07, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе