Резултати от 1 до 3 от общо 3

виваком са пълни аматиори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #1

    виваком са пълни аматиори

    ето и моиа случаи отидох даси прехвърлаи номера от мтел на виваком и подадох заиавление извикахаме след 2 дена и ме накараха да подпиша договор и платих 20 лв предпалта и ми казаха чакаи до ниаколко дена ще ти се прехвърли номера кам нас и вече чакането става кам днешна дата 11 дена ходих в офиса каде подписах договора от там ми казват незнаем кога щети се прехвърли номера попитаи на 123 званаи на 123 от там също незнаиат и ми викат питаи в магазина и така се получава затворен кръг в които аз сам неволно учасник за мен тиа виваком са пълни аматиори и обслужването им от оператор е доста нагло и некомпететно но доколкото разбрах от вътрешен човек в компаниата имали некав проблем с преноса на номера така че кога ще ми го пренесат никои незнае мислаи скоро да оведомиа медиите и да подам жалба в комисиата за защите на потребителите така че несе лажете да си смениате оператора ще ще чакате неопределено време като мен ако
    ако никои е имал или има същиа преоблем като мен нека сподели тук

    Дълго се двоумих дали направо да ти изтрия поста и да ти забраня достъпа до форума, но смятам, че всеки има право на поправка...
    Моля те, ако искаш да продължаваш да пишеш тук да мислиш и внимаваш МНОГО преди да пишеш пак. Повярвай ми, това ще е полезно и за теб. Не знам на колко години си - 8, 9, 10, но детето ми, когато беше на 5 пишеше по-добре от теб.
    Не се обиждай, това е форум за хора, притежаващи поне базови познания по родния си език, не се вписваш в обстановката...
    Крис

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    103
    #2

    Re:виваком са пълни аматиори

    Ти си за първи клас бе брат!

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #3

    Re:виваком са пълни аматиори

    Би трябвало хлапето да е пълнолетно защото подписва договор , ама ако го питаш ще каже че знае и английски

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 28-02-17, 19:11
  2. Съдомиялната не пълни вода
    От galivar във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 04-08-13, 09:55
  3. Нова пералня не пълни вода!
    От Todorov_V във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 11-01-13, 19:47
  4. Link към 500+ пълни албума!
    От hihimor във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 25-01-06, 00:32
  5. Отговори: 8
    Последно: 16-03-05, 20:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе