Резултати от 1 до 7 от общо 7

ТЕХНОКЛИМА ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #1

    ТЕХНОКЛИМА ??

    Здравейте, да споделя малко за фирмата от заглавието.
    Обаждам се за профилактика на климатика ми на 02.09.2010г. която е включена в цената на монтажа,според техните монтажници.От офиса ми казват , че вече нямат сервиз в моя град и ще се наложи да изчакам да съберат и други заявки.
    На 22.09.2010г. се уговаряме за следващия ден в 13часа като ги предупреждавам, че сме се договорили със старите им монтажници да презаредят климатика, поради съмнение за изтекъл фреон и че иглата на крана е задържала.След няколко мои звънения монтажниците идват в 16часа с една бутилка фреон и манометри,на моя въпрос как ще зареждат без везна и вакум помпа единият се разходи до колата за въпросния инструмент.Но се оказва ,че немогат да направят в момента нищо защото трябвало да се смени иглата на крана а те нямали такава на което аз им предложих да вземат външното тяло и да ми го върнат след ремонта , отказаха като идвали пак в моя град щели да минат колегите им да го поправят.
    До тук със зареждането.
    За профилактиката , чистиш ли филтрите? разбира се,написаха си протокола че всичко е ОК. дай 66лв.
    - 36лв. профилактика,а уж съм я платил още при монтажа
    - 30лв. транспорт,е хубава работа ако си затворят всички сервизи и остане само централния който е на 300км. от моя град тогава какво правим.
    Не ми се мисли ако се наложи през зимата да имам нужда от техните услуги angel

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #2

    Re:ТЕХНОКЛИМА ??

    Те като не са ти поискали да им платиш и командировката ... Това за транспорта вероятно го пише в гаранционната карта, но кой да чете ... после се оплакваме по форумите....

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:ТЕХНОКЛИМА ??

    То в гаранционната карта може да пише с малки букви, че трябва да им прехвърля и колата си за да си изпълнят гаранцията
    Мечтая за деня, в който ще можем да си купуваме стока / услуга без да се притесняваме, че някой ще се опита да ни излъже...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #4

    Re:ТЕХНОКЛИМА ??

    Usera, аз не се оплаквам а споделям за четящите този ФОРУМ , а за транспортните им разходи , когато ми монтираха климатика фирмата си имаха сервиз в моя град за това и написах , че ако си затворят и другите сервизи в близост до моя град, какво правим?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #5

    Re:ТЕХНОКЛИМА ??

    Аз не ги защитавам! Просто съм работил в една фирма, в която така се практикуваше- на гаранционната карта си пише, че транспортните и Командировъчните са за сметка на клиента! Е, там в повечето случаи ставаше дума за скъпи машини за производството, не чак толкова разпространени, но си е факт. А лично аз на за моя климатик не съм ги викал за "гаранционната" им профилактика и да чукам на дърво минах метър засега

  7. гост
    Guest
    #6

    Re:ТЕХНОКЛИМА ??

    и аз си патя от тях !!!човек със скромни възможности съм и си взех климатик от ТЕХНОМАРКЕТ а те ми го монтираха така че все едно през детската стая минава простор за дрехи.нито един път климатика нямяше изходна температура повече от 35 градуса,а пък ония две кокошки на телефона дори не го вдигат,един техник като хората не дойде веднъж завинаги да го направя

    Последният абзац на този пост е изтрит. Тук не може да се пише само с главни букви!
    Потребителят, който е написал това мнение също е изтрит - прякори като "хитачи са боклук" освен да говорят за ограничения умствен багаж на собственика им, просто са забранени тук...
    Крис

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #7

    Re:ТЕХНОКЛИМА ??

    Чува се че леко и полека затварят - както рекламата на Делта: "Сега в София - скоро и в други градове", но при тях е обратното - първо в по-малките градове и след това и в големите....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 23-02-11, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе