Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19
Like Tree2Одобрявам

Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #1

    Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Поръчахме мебели арон за новото жилище в к-с орхид хилс варна , всеки знае как човек когато обзавежда ново жилище иска всичко да е изпипано да му харесва и т.н
    Взехме за всекидневната секция торо , за спалнята легло и шкаф , както и гардероб.
    какво даа ви кажа пълна мър;явщина от страна на монтажа , а платихме близо 300 лева з монтаж , фирмата наема някакви неизвестни селяни тип монтажници , най вероятно им хвърля малка част от сумата която е платена и айде бацайте , майстора горделив вика аз имам фирма за мебели туй онуй бие се в гърдите , първото нещо беше в секцията за всекидневната задния гръб на шкафа направен от тънък шперплат се оказа по малък от гърба като ширина с няколкко милиметра , няма страшно майстора сложи шкафа на лицевата му страна надолу и с пирони започна да кове през шперплата към фурнира , ама пироните влизаха много близко до ръба на фурнира и го разцепиха на много места което видяхме след като го обърна обратно , грозна гледка пироните бяха напукали фурнира и стърчаха.
    Имаше две като секциийки които висят на стената те си имат отзад дупки в горните ъгли подсилени с метална планка , те се закачат на Г образен винт с дюбели в стената , изглежда мързела надделя и майстора вика давай с дрелката през задната страна дупчим и хващаме за стената с дюбели и винтове , тъй и направи простия селянин , вика като сложите нещо вътре няма да се виждат винтовете .
    В спалнята задния гръб на леглото подобно на пейка за парка се лющи сякаш 20 години е стояло на слънце , ужас .
    На всичкото отгоре просрочиха договора , а гардероба за спалнята не дойде , трябвало да почакаме незнайно още колко време , най вероятно месец може би и повече.
    Пълно безхаберие хора , дано някой мениджър или управител на арон прочете това и вземе мерки наистина обслужването да стане на европейско ниво , а не по български

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    И ти го гледаше през цялото време тоя "монтажник" как ти похабява мебелите ?

    Единия ми диван дойде с разпран подлакътник и им казах да си взимат всичко с камиончето и да ми дойдат като са готови. Накрая дори ми приспаднаха 250 лева и си избрах разни глупости от магазина им.

    Само оплакване му е майката....

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    1
    #3

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Аз съм поредния прекарал се да имам отношения с тази измислена фирма.И най-лошото е,че въвлякох и приятели в това.Коментара горе е само част от айзберга АРОН няма да изпадам в подробности за постоянните измами и оправдания.И още нещо....договора,който сключвате и подписвате не означава нищо за тях,тъй като не го спазиха по нито една точка,но касае ли се до клиента,лелеее дори и санкции ще ви наложат.А това,че платените на 100% мебели(иначе не става) си ги чакате далеч след срока и проблемния транспорт,абе след 6 месеца нерви може да се случи нещо.Който иска да си ги хвали може да е случил на хора,но в Софийските шоуруми положението е страшно.И най-лошото е,че менажерите и управителите са супер нагли и арогантни...демек решение няма,щото всичко минава през тях...може още да се пише по одисеята,но.....


    ПОТРЕБИТЕЛЮ ВНИМАВАЙ МНОГО ПРДИ ДА ТЕ ПРИВЛЕКАТ ПО-НИСКИТЕ ЦЕНИ...ЗАСЛУЖАВАТ ЛИ 6 МЕСЕЦА НЕРВИ?!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    18
    #4

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    и аз нямам много добри впечатления от Арон. Преди време си закупих от тях диван, като си платих за транспорт за точно определен час. Ангажирах и колеги да ми помагат да го качим и то в работно време. Познайте дали не дойдоха с два часа закъснение.

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Аз за щастие избягнах покупка от тях и то най-вече защото наистина бързах и на въпроса дали до 40 дена ще ми е в хола стоката им онзи ми каза е може и да са 41, аз го питах а може ли да са 81 и тоя се хили - от там довиждане и айде. Като цяло и секциите им, ми се сториха с доста съмнително качество, което също спомогна за решението ми.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #6

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купи

    плоскостите от които правят мебелите арон са китайски боклук,цветовете и дебелините са извън всякакъв познат стандарт.ламинираното покритие е като хартия,шантава работа(за сравнение другите плоскости са с покритие подобно на пластмаса).имам мебели от арон,сам ги сглобих.имам едно на ум и ги пазя

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #7

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Няма мебели Арон!!!!
    Всички продават тия полски боклуци от фабриката "Черно и бяло"

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    offtopic корекция: Black, Red, White са поляците...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #9

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    точно! "black red white"-това продават мебели "арон",явор също ги предлагат

  12. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    2
    #10

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Ние сами си сглобявахме секцията, но имаше една одраскана плоскост, която не бихме могли да докажем, че сме я получили така. Неприятно е и това, че у нас няма точно същите цветове плоскости, ако искаме да комбинираме с други мебели, трябва да са с различен цвят или поръчани пак при тях.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Голяма част от мебелите на BRW наистина са с много тънък фурнир, но си е издръжлив, докато има български плоскости с дебел фурнир, но се разлепва. Арон продават полски мебели не само на BRW, които са по-евтини и с по-ниско качество.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #12

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купи

    Доволен съм от BRW. Добро съотношение цена/качество. Евала на братята поляци!
    За да избегнете недоразумения и неприятности, купувайте мебели, които ги има в наличност, че с поръчките и сроковете - майка плаче...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    10
    #13

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купи

    Цитат Първоначално публикувано от vnedel4ev
    плоскостите от които правят мебелите арон са китайски боклук,цветовете и дебелините са извън всякакъв познат стандарт.ламинираното покритие е като хартия,шантава работа(за сравнение другите плоскости са с покритие подобно на пластмаса).имам мебели от арон,сам ги сглобих.имам едно на ум и ги пазя
    Колега, вероятно се бъркате или говорите наизуст. Всички мебели, които примерно аз съм внесъл от китай са средно поне 2 пъти по-добри дори от произвежданите в БГ. Китайците почти не ползват ПДЧ (90% им е МДФ), смятат го за отпадъчен материал. В повечето магазинчета като отидеш в Китай ти драскат секцията с ключ и ти дават ти да пробваш, за да видиш, че не се драска. Фазер също не използват. Гардеробите, които получих вчера очудиха дори и мен, като видях, че гръбовете са им от 1.8 мм МДФ, нещо което в 1вия момент сметнах за разхищение, но после се усетих колко заздравява сандъка на гардероба.. както и да е..

    Предполагам, че колегите от АРОН продават предимно полска мебел... както и Явор и пр. Виж, там от качество не се очудвам да видя оплаквания. ПДЧто е много рехаво и не държи дълго винт и др. сглобки.. пак зависи от експлоатацията... ако ги галиш може и мн време да издържат
    Свестни монтажници наистина трудно се намират, както и много трудно се превъзпитават такива... докато им набиеш в главата примерно да не си оставят инструментите с които сглобяват секция, върху току що сглобената холна маса... ужс..

    Поздрави..

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #14

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Е, ако масата е от Китай, нали нямаше проблем с надраскването ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #15

    Re:Мебели ARON - първо помислете преди да си купите

    Earendil, такива са моите наблюдения и впечатления. Преди 10 години си направи сам мебели от бг-плоскости и все още не са мръднали и не ми се е разлепил кант. Плоскостите на мебелите, които си купих от "Арон" и от "Явор" не могат да се сравнят по никакъв начин с тези на старите ми мебели.Може и да не са китайски(така ми казаха в магазина), но пак са си калпави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мебели Нова Идея - не си поръчвайте от там
    От mitkosan във форум Черен списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-06-10, 14:20
  2. Търся софтуер за проектиране на мебели
    От ilko81 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 20-07-06, 09:45
  3. Чудите се каква видео карта да си купите?
    От Az_sum_bre_ombre във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 34
    Последно: 14-04-05, 13:50
  4. С кой AUTOCAD се проектират мебели???
    От SX1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 15-07-04, 09:09
  5. Софтуер за дизаин на мебели ?
    От gecata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 06-04-04, 22:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе