Резултати от 1 до 5 от общо 5

За Сайта на Самсунг България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #1

    За Сайта на Самсунг България

    Здравейте,
    искам да изразя възмущението си от страницата на гореспоменатата марка за България.
    Като начало - една част от продуктите им въобще не фигурират на тази страница. Поддръжката от към драйвери и фърмуеър е омазана от всякъде ( имам телевизор, за който ако искам да изтегля нова версия трябва да вляза в глобалния център за изтегляния, на локалната страница въобще няма вече моя модел, преди го имаше, но изчезна).
    Ако искате по някакъв начин да се свържете с въпросната фирма, то това става само по телефона ( доста иновативно ), няма мейл нито форум нито онлайн поддръжка.
    Когато позвъните на въпросния телефон ще се свържете с доста объркан елемент, който ще ви обясни, че страницата е в процес на обновяване ( от 3-4 месеца ), и че скоро всичко ще бъде оправено - ОК, чакай да си изям ябълката.
    Според мен фирма от подобен ранг и с основен дял в продажбите на битова електроника за страната не би трябвало да бъде толкова изостанала по отношение на поддръжката и комуникацията с клиентите, да не говорим за авангардни идеи.
    Дали централата в Корея има представа за случващото се?? Или просто сме толкова малък пазар, че на никой не му дреме? Все пак сме в Европа .. май.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #2

    Re:За Сайта на Самсунг България

    Ами че ние отдавна сме в Европа . Отскоро сме в Европейския съюз, но какво от това? Докато възнагражденията ни за положен труд са африкански , /или може би и те са ни задминали/, така ще бъде!

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #3

    Re:За Сайта на Самсунг България

    Потвърждавам всичко написано. Само дето "обновяването"на сайта върви от 9 месеца..... Екипа им е от лятото на миналата година ама при тях е пълен хаос-с една дума бърдак. При опит от моя страна ,да си поискам от един техен мърчандайзър имейла на един от продуктовите мениджъри - получих отговор ,че нямал връзка с тях, не знаел телефони и имейли....

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #4

    Re:За Сайта на Самсунг България

    Не знам за кой сайт говорите , но аз ползвам този - http://www.samsung.com/bg . Има всички последни ъпдейти за тв-то ми LED UE32C5000 , както и за телефона ми S8500. Виждам ъпдейти и за моделите 2011г.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #5

    Re:За Сайта на Самсунг България

    да, точно за този сайт говоря. Това че твоя модел го има далеч не е показател за всички модели, и то не само за телевизори, но и за монитори

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. НОВИ Е-УСЛУГИ НА САЙТА НА НОИ
    От nikolin във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 17-01-12, 21:19
  2. Проблем със сайта на НАП
    От DJPRODIGY във форум Поддръжка
    Отговори: 6
    Последно: 15-03-10, 11:44
  3. Хакнаха сайта e107 България!!!
    От kostoff във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 20-01-06, 00:41
  4. Дайте си мнението за сайта.
    От dilana във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 01-08-04, 10:07
  5. Кажете си мнението за сайта ми
    От parazit във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 10
    Последно: 28-10-03, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе