Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #16

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    Наденици, кренвирши, кайма и прочие не купувам. За сметка на това хапвам месце.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #17

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    Цената на неденицата беше около 9 и нещо лв за 1 кг , съмнявам се причината да е била в нашите стомаси , просто ми остана гадно впечатление от въпросната верига , както казах наденицата не беше от евтините защото има и за по 4-5 лв килото.
    А винаги съм оставал с убеждението че врига магазини пикадили се славят като едни от най добрите магазини .

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #18

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    Работил съм във верига от 7 магазина , ако може така да се нарече, защото са само в един град. По принцип бях един вид поддръжка и не съм се занимавал с продажби, но съм се нагледал на 'хитрости' от страна на персонала. Най-често срещано е да изпекат кебапчетата с изтекъл срок например или други подобни артикули. Имаше доста стоки на които производителя е поставил срока с обикновени маркерклещи. В магазините имаха същите клещи и познайте как се сменят дати . Обаче за повечето случаи вина имаха продавачите, понеже там организацията им е такава, че трябва така да си зареждат и продават стоката /магазините са от тип самообслужване/, че хем винаги да има стока, хем да няма такава с изтекъл срок. Тези с изтеклия срок шефовете ги карат да си ги купуват . И се започва едно надхитряне . От там и научих хитрината винаги да бъркам и взимам стоката отзад, понеже предните са по-стари :rolleyes:

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    73
    #19

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    В Пикадили Видин една позната ми каза изрично да не купувам месо от там. Имали човек който всяка вечер взима непродаденото месо и го слага в някакви съдове с химикали. На другия ден месото стои като прясно.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    месото навсякъде стой намазано с химикали, така че....

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    73
    #21

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    Знам. Затова си ям само домашно.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #22

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    Цената на неденицата беше около 9 и нещо лв за 1 кг , съмнявам се причината да е била в нашите стомаси , просто ми остана гадно впечатление от въпросната верига , както казах наденицата не беше от евтините защото има и за по 4-5 лв килото.
    А винаги съм оставал с убеждението че врига магазини пикадили се славят като едни от най добрите магазини .
    Най- добрите ли каза
    То вече е късно, но защо не се пробва да занесеш остатъците в РИОКОЗ. Когато става въпрос за случай на хранително натравяне, нещата са по-сериозни. Ако има някаква гадна e. coli , хм, щях да кажа, че ще има сериозни последствия, но размислих. Най-много да изземат няколко кила наденица и някой и друг стотак глоба...

    Според мен, качеството ( свежестта ) на храната не зависи от това дали обектът е голяма верига или квартална барачка. Важното е магазинът да е оборотен. Смятам така, защото съм купувал развалена храна от всякъде.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #23

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1
    Най- добрите ли каза
    То вече е късно, но защо не се пробва да занесеш остатъците в РИОКОЗ. Когато става въпрос за случай на хранително натравяне, нещата са по-сериозни. Ако има някаква гадна e. coli , хм, щях да кажа, че ще има сериозни последствия, но размислих. Най-много да изземат няколко кила наденица и някой и друг стотак глоба...

    Според мен, качеството ( свежестта ) на храната не зависи от това дали обектът е голяма верига или квартална барачка. Важното е магазинът да е оборотен. Смятам така, защото съм купувал развалена храна от всякъде.
    Да са живи и здрави , тая антиреклама а и това че кракът ми никога повече няма да стъпи там е достатъчно.

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #24

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    докладвал съм рибарски магазин за загниваща риба (лихнус), която ми продадоха, изтегляйки я далеч от мен и връзвайки плътно в найлонова торбичка, за да го установя чак вкъщи.

    ефект нулев - дори имам чувството, че тази, на която се обадих ги познаваше, защото ТЯ тръгна да ме убеждава, че рибата се е развалила в моя хладилник

    магазинът е рибарницата на пазарчето на Младост, гр.Варна

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #25

    Re:Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ

    От магазин Сара купувам замразена риба завита във фолио и етикирана в магазина. На етикета си е нормално - в срок. У дома развивам фолиото и хоп, отдолу изненадаа Второ фолио и втори етикет, на който обаче е изтекъл срока на годност . Даже ги е домързяло да развият старото фолио, голяма наглост Случката е отпреди най-малко три години. Оттогава кракът ми не е стъпвал в този магазин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за уред за вакуумиране на храна?
    От ROBOTA във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 06-11-14, 04:05
  2. Внимавайте с Виваком !!!!!
    От daudebardia във форум Черен списък
    Отговори: 291
    Последно: 02-12-13, 17:22
  3. Внимавайте във Варна !!!
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-08, 16:27
  4. Откъде пазарувате?
    От Araiz във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 02-04-08, 18:02
  5. Промоция на Marlboro в Пикадили
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 11-02-07, 12:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе