Резултати от 1 до 3 от общо 3

Вероятно дефектна партида лаптопи в Техномаркет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    4
    #1

    Вероятно дефектна партида лаптопи в Техномаркет

    Става въпрос за този модел: ASUS K50IP-SX068 http://www.technomarket.bg/products/...us-k50ip-sx068
    Кои са причините да се съмнявам - мой познат миналата седмица си го купи.След инсталация на Windows лаптопа е спрял да реагира тоест "забил" и дотук,не е могъл да влезне в биоса дори.Човека го е върнал в магазина,вчера са му дали друга бройка същия модел и ме извика да го инсталирам.Еми същата работа ама по зле,още при началните стъпки на инсталацията забиваше,не ми бутваше от флашката,пробвах с диск пак заби,в биоса влизаше кога му скимне и така,пак в кашона и в магазина.Искахме да вземем друга марка лаптоп дори и да доплати познатия ми ама не можело експертна оценка трябвало от сервиза им в софия.И така лаптоп платен а налице нищо.Първата им работа беше да питат експертно лице ли е инсталирало операционната система и дали е била легална,на което казах че съм инсталирал linux без лиценз свободен за употреба и млъкнаха.Като че ли операционната система може да развали дънната платка примерно. И друго в сайта им пише че е с 4 гб рам.на табелката в магазина също а лаптопа е с 2 гб.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Вероятно дефектна партида лаптопи в Техномаркет

    Подобен проблем съм имал с други модели- оказа се рам. Калпав модел , не се засичаше , а бе вътре и лаптопа работеше по-бавно от телефона ми

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    28
    #3

    Re:Вероятно дефектна партида лаптопи в Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Подобен проблем съм имал с други модели- оказа се рам. Калпав модел , не се засичаше , а бе вътре и лаптопа работеше по-бавно от телефона ми
    Точно така - присъствал съм на две промоции, на които има добавена РАМ, явно доста калпава.... Едната партида от 10 лаптопа върнаха 5


    Ооо.. темата се оказа доста стара - не погледнах... Но за Asus в Техномаркет - гледайте лепенките на лаптопите и ако на тях пише 2GB, а на етикета друго - НЕ КУПУВАЙ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем вероятно от рам-а
    От Az_sum_bre_ombre във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 17-10-12, 15:04
  2. Отговори: 5
    Последно: 03-03-12, 23:58
  3. Отговори: 6
    Последно: 17-10-11, 16:00
  4. Проблем (вероятно) с рутер
    От Bibi във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 18-04-09, 22:41
  5. Вероятно най-добрата страница
    От Cko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 20-12-02, 01:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе