Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Sad Reader

Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    Поредната тъпа игра, само че със странни правила.
    Купих си сладоледче, дадоха ми някакъв ваучер, който да регистрирам на сайта им за играта - sladoledskasmet.com

    Да се регистрираш в сайта няма проблем, но да си въведеш кода от ваучера е мисията невъзможна вече 7-ми ден. Просто, при въвеждане на кода ти изплюва "умното" съобщение - Моля, опитайте по-късно. Поредния бъгав сайт.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    228
    #2

    Re:Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    Нямат избор хората, след като конкуренцията прави подобни глупости, например Крафт Фудс с тяхните томболи на Милка от зимата, какво да правят и Нестле? Некоректна търговска практика, но у нас това няма кой да го контролира.

    Ял ли си шоколади на Милка? Там има нещо което е още по-дразнещо, поне за мен. На тях винаги пише: Alpine milk, с големи букви отпред на опаковката. Обръщаш отзад и гледаш че обикновено е правен в Своге ... Отзад на състава не пише какво мляко са сложили, освен сухо мляко, нищо друго. Това за мен си е подвеждаща реклама, която заблуждава потребителя. А вкуса на свогенския милка хич и не можеш да го сравниш с този на швейцарската милка, разликата в качеството на шоколада е огромна. Е затова като купувам Милка, ако изобщо вече избера Милка, гледам да е от някой от типовете които не са свогенски, дори полската милка е много по-добра от свогенската. Абе като за БГ пазара , кой ти гледа как се лъже потребителя ...

    П.П. Последните години предпочитам евтините германски шоколади, като дори Clever на Била са много по-добри от свогенските милки. И на мен не ми се вярваше, обаче Clever на Била са си всъщност доста качествени шоколади.
    Shmi одобрява това.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re:Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    аз пък си хрупам сурови зърна натурално какао и хич не ме е еня от какви шитни правят "шоколад"

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    Ам... аз дудна, че не мога да си регистрирам скапания код.
    Хубаво, че конкуренцията прави, хубаво, че и ти го правиш, но прави го като хората...

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Поредната тъпа игра, само че със странни правила.
    Купих си сладоледче, дадоха ми някакъв ваучер, който да регистрирам на сайта им за играта - sladoledskasmet.com

    Да се регистрираш в сайта няма проблем, но да си въведеш кода от ваучера е мисията невъзможна вече 7-ми ден. Просто, при въвеждане на кода ти изплюва "умното" съобщение - Моля, опитайте по-късно. Поредния бъгав сайт.
    Подариха ми билет от някаква национална лотария. Не ги знам, но все пак си е подарък. Нищо не спечелих, но имаше опция да се регистрираш за допълнителна награда. Защо въобще се подлъгах. Оказа се , че процедурата за регистрация е много дълга. Явно идеята е да те откаже както стана при мен. Най-много ме отказа това че събират лични данни- искат ЕГН.

    Оставам с впечатление, че всякакви такива фирми дето раздават награди просто събират данните на хората, а идеята не е да раздават награди. Правят си маркутингови проучвания и какво ли още не. От къде накъде ще събират ЕГН.

  7. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #6

    Отговор: Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    Ми то горкото ЕГН откакто се е пръкнало, никой за нищо го няма

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на PRACTIC
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    ех сvв
    Мнения
    127
    #7

    Отговор: Сладолед NESTLE - sladoledskasmet

    в рамките на всеки час в часовия интервал от 10.00 ч. до 20.00 ч. приема

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. запитване отностно хладилна витрина за сладолед
    От nostradame123 във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 22-06-14, 18:34
  2. Време за сладолед!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 3
    Последно: 22-07-13, 20:31
  3. Близането на сладолед става сексуално престъпление
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 13-10-11, 10:14
  4. Машина за сладолед ???
    От miroon във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 25-02-11, 12:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе