Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23
Like Tree4Одобрявам

БУЛСТРАД-застраховане по български

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1

    БУЛСТРАД-застраховане по български

    преди да пусна темата,дадох две седмици на тези смешници да се поправят,но.............
    имам застрахована кола,магазин и къща в тази фирма(около 1000 лв. на година) и преди месец настъпи произшествие с колата ОПЕЛ АСТРА 1999Г. беше ударена от друг автомобил и естествено не ми пукаше,защото освен гражданската на другата кола имах и каско.........да ама надали .описаните от ТЯХ ЩЕТИ са:
    1.броня цвят черна перла-за бооядисване
    2.калник-същия цвят и той
    3.фар ХЕЛА-за смяна
    4.датчици 4 бр. на парктроник-смяна
    и изплатената щета е..............251лв.аз не съм монтьор или бояджия,но с когото и да говоря това е направо смешна сума.ако тука има бояджии или колеги занимаващи се с части,нека коментират щетите и сумите с аргументи,а на представители на БУЛСТРАД(ако има такива) ще кажа,че тази тема ще бъде пусната във всички форуми и селската им тарикатщина ще им струва доста по-скъпо.помолих за разбивка на сумата по щети,но отговора беше само с точки и алинеи.не ми признаха и парктроника,защото не бил заводски,а при сключването на каско ИЗРИЧНО Е УПОМЕНАТ.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #2

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Снимки?

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #3

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi Виж публикацията
    Снимки?
    снимки от какво....................когато пиша нещо не клеветя-това са фактите и ако ти специално можеш да направиш нещо ще изискам всички документи от центъра им по ликвидация в бургас,ако ли само си чешеш пръстите е друг въпрос.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    При ситуация с щети не ме интересува колко пари струва - питам ги в кой сервиз да я оставя и кога да си я взема - разплащанията да си ги правят както и на каквито цени искат.
    estqwerty и Shmi харесват това.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #5

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    снимки от какво....................когато пиша нещо не клеветя-това са фактите и ако ти специално можеш да направиш нещо ще изискам всички документи от центъра им по ликвидация в бургас,ако ли само си чешеш пръстите е друг въпрос.
    Ти сам насочваш темата към чесане на пръсти, като не даваш снимков материал, без който няма как здраво мислещ човек да прецени доколко изплатената щета е адекватна!

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #6

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    а бре ШМИ.КОЛКО СТРУВА:
    1-боядисване на цяла броня + нови щипки
    2-боядисване на калник
    3-фар хела,дори и втора употреба
    4-датчиците за парктроника с поставянето ми взеха-50 лв.
    от това ако не можеш да изходиш какви са щетите,значи наистина нямаш работа или понятие(поне малко),само да вмъкна че за боядисване е около 100 лв. на детайл

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    При ситуация с щети не ме интересува колко пари струва - питам ги в кой сервиз да я оставя и кога да си я взема - разплащанията да си ги правят както и на каквито цени искат.
    значи ходихме в техен доверен сервиз и там без фара обявиха цена около 400 лв.,но ме контрираха че каското е направено без клауза-ДОВЕРЕН СЕРВИЗ..........добре де за къв чеп ще ми вземат или ще се съобразяват с каското,след като щетата ще се изплаща от ГО на другия шофьор.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #7

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    А ако ти беше виновен? Тогава от кой щяха да ги вземат?
    Факт е, че оценката е ниска.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #8

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    А ако ти беше виновен? Тогава от кой щяха да ги вземат?
    Факт е, че оценката е ниска.
    от каското ми

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #9

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    А 50% овехтяване няма ли ?

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #10

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    След като колата направи 10 години, каското вече е пунта-мара. Затова и спрях да правя каско на колите си.
    Aleksandars одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #11

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    250 лева - нова броня и боядисване и монтаж ми взеха по миналата зима.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #12

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Аз също не разбрах чия е вината за произшествието? Регистрирано ли е в КАТ / 112 по надлежния ред? Има ли валиден според застрахователя Протокол или с двустранен сте завели щетата?
    Ако е постановена съвина, то тогава се гледа Каското. При 100% вина на другия шофьор - от неговата гражданска се плаща всичко. Тук обаче има два нюанса. Дали виновният водач има валидна ГО и дали не е при същия застраховател? И тогава вече нещата се заплитат.
    Правихте ли възражение пред Булстрад? Прочетохте ли внимателно Общите условия?

    Колкото до доверения сервиз - всички застрахователи имат ограничение за възраст на автомобила, съгласно Общите условия.

    Цените за боядисване на детайл варират според типа, цвета на боята от 70 до 110лв. за акрил + лак. Металика започва някъде от 100лв. нагоре, а за перлата нямам идея. Фар Hella не би трябвало да е повече от 35 - 40лв. и то в перфектно състояние. Не знам дали всички са с ел. регулатор на Astra G.
    Относно парктроника - цената му, както и всичко допълнително инсталирано по автомобила се доказва само и единствено с валидна фактура и касова бележка. Иначе застрахователите плащат някаква символична сумичка, ако въобще дадат нещо.
    Пожелавам успех с ремонта!

  16. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #13

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Докато бях в бълг.имоти,бях много доволен от каското-плащаха с мин.бюрокращина и документи.Но откакто булстрад ги "глътна" и стана 1 компания,ги отсвирих.Причината-булстрад ми искаха за ГО 320 лв,при положение,че другите фирми застраховаха макс.за 170 лв ГО-двойната цена да я платя за какво?
    Сега за каското-из форумите/ако имаш време да четеш/ има доста инфо за коректните и некоректните фирми,като булстрад е от вторите.Най-големите играчи на пазара са Армеец,Лев инс и Бул инс,съответно техните коли се барат по-малко в сравнение с другите.
    Другото,което искам да кажа на dimkaraganchev е,че колата ми е 16 годишна и е с пълно каско,затова би ли ми обяснил пунта-марата каква е?

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #14

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    вижте сега момчета-вината не е моя,другият шофьор е с валидна ГО (чисто нов МЛ),а ти гена като ми намериш хубав електрически ХЕЛА за 40лв. ми го купи ,а аз ще ти дам 50..........ама надали
    rosen77 одобрява това.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #15

    Отговор: БУЛСТРАД-застраховане по български

    Цитат Първоначално публикувано от avenger Виж публикацията
    ...Другото,което искам да кажа на dimkaraganchev е,че колата ми е 16 годишна и е с пълно каско,затова би ли ми обяснил пунта-марата каква е?
    Това с какво опровергава думите ми? Имал си бол пари, дал си.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. NOKIA N72 НА БЪЛГАРСКИ ?
    От Lubaka във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 28-02-10, 00:40
  2. Firefox 2 на български
    От shutdawn във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 07-03-07, 15:31
  3. url на български
    От ilian66 във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 08-06-06, 23:16
  4. Т9 на български за SonyEricsson
    От Бай Миле във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-10-05, 00:12
  5. Syberia 2 на български!
    От sclera_bg във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-09-04, 01:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе