Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By kalcheff1

магазин за бани Аквалайт Варна - няма да повторя :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #1

    магазин за бани Аквалайт Варна - няма да повторя :(

    Абе не е кой знае какво, но човек не се чувства добре след нещо такова. А именно - оставям седем стотака за плочки и кенеф, обаче на казанчето липсва халкичката и бутончето за пускане на водата - нищо и никакво бутонче. Та две седмици след покупката, днес банаяджията ми показва ето това.
    Звъня в магазина - не можело да се докаже, че от завода(FAYANS - ей го българското качество ) не били сложили пръстенчето с бутона към арматурата, сиреч ми намекват, че вината е моя. ОБАЧЕ, ЗА 21 лв щели да ми продадат един бутона. По принцип струвал 25, ама за мен 21, НЕЩО КОЕТО ТРЯБВА ДА ГО ИМА В ЗАПЕЧАТАНОТО С ТИКСО КАЗАНЧЕ,ПРИ АРМАТУРАТА, КОГАТО ЧОВЕК СИ КУПУВА НОВ ТОАЛЕТ. Явно трябва да се проверява плочица по плочица, болтче и гайчица, когато човек си купува стоки от тези хора.
    Все пак не продават домати, влезеш ли в магазин за бани, развързваш кесията, а получаваш ядове като бонус.
    Допълнителните впечатления, които принципно са ОК за България са скупчените няколко души за по цигара на входа на магазина, и ужасно мизерния им склад, който представлява подземие на ниво груб строеж с някаква котурка, изградена от кирливи, разнородни, разпадащи се части за работниците. За склада бях чувал и от други хора, но да го видиш на живо си е друго. Всъщност, това нямаше да има никакво значение, само да не си пращаха клиентите там, защото е гнусно.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    kokovox одобрява това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #2

    Отговор: магазин за бани Аквалайт Варна - няма да повторя :(

    Добре де, а защо избра точно там да си оставиш стотачките? Други магазини няма ли? И на мен ми се случва да вляза в някой магазин и да си изляза.

  4. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #3

    Отговор: магазин за бани Аквалайт Варна - няма да повторя :(

    Бай Ганйовци. Защо после бизнеса им не вървял? Защото не ги е грижа дали клиентите са ще останат доволни. Мърлячи.

  5. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #4

    Отговор: магазин за бани Аквалайт Варна - няма да повторя :(

    След десетина пускания на водата с отвертка(жилището не се обитава активно все още ) изведнъж ми падна пердето. Отивам до гореспоменатия магазин и им заявявам, че няма да изляза без бутон, нямам намерение да го купувам, имам време да си побъбря с някой от шефовете и че всичко това е безобразие. Обясних как съм намерил бутон и халкичка от друг магазин за 3 лв, не 25лв, не 21лв, за колкото те ме изнудват, а за ТРИ ЛЕВА, но уви не съвпадат чопчетата. Каката пробва пак да вменява вина, как евентуално съм бил изгубил или счупил бутона, трябвало тогава да дойдат на адреса "момчетата от сервиза" да констатират липсата на бутона (не може да се скрие ли, ако човек иска ?!?!) Продължи още малко скандалът и аз си седнах на един стол и казах, че очаквам някой от шефовете. Вместо това, изплува една торба с чаркалаци за казанчета изпод бюрото и продавачката ми подарява бутон. Настоях да се видя с някой от по-горе, но така и не ме огря.
    Явно приказката да се опитва со благо со кротце човек да разреши проблем, не върви в България. Скандали и късане на нерви - така стават нещата в родината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 17-05-12, 20:21
  2. магазин за техника във Варна
    От MAKAPOB във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 19-09-08, 14:13
  3. ADSL във Варна май днес няма ;)
    От stenly във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 01-01-07, 21:42
  4. Магазин с качествени Accessories във Варна?
    От grossmaul във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-05, 12:21
  5. Име на магазин
    От silverfox във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 07-12-04, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе