Резултати от 1 до 7 от общо 7

Загуба на време /Варна/ Ох Миро

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    14
    #1

    Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Здравейте,

    Считам за необходимо да направя реклама на фирма "ОХ-МИРО"ООД
    Преди 2 седмици най-накрая бях ощастливен да успея да се добера до безплатен оглед от фирмата. Предисторията е, че преди това 3 седмици си чаках да "се свържат с мен" и след 15 напомняния и пълна незаинтересованост от тяхна страна, успях да се сдобия с номера директно на един от техниците. Уговорихме се и дойде. Особеното при монтажа е, че се налага да се ползва S-образна стойка (не е ядрена физика), Човека от огледа каза, че ще "снесе информацията в офиса" и колегите му ще ми изготвят оферта за конкретния климатик който искам и цената на стойката. Последва 2 седмично чакане с лъжи от сорта на утре, следобед, след 1 час, докато днес най-накрая при online chat (защото никой клиент не заслужава обаждане от тях явно) ми бе казано, че те не могат са се ангажират с изготвянето на такава стойка и не могат да направят монтажа (оферираха ми и невероятната отстъпка от 5% за климатика) На въпроса защо чаках 2 седмици за да ми кажат "ами няма да стане" не ми беше даден смислен отговор а се повтаряше нямаме такава стойка. Наистина първоначално не можах да повярвам, че 2016 година има фирми които се отнасят така с клиентите си (най-вече потенциални)
    Щом на хората във фирмата не им се работи, моля да спрат дейност, а не да лъжат и губят времето на хората. Изключително некоректно!!! Предложих им дори и да си дам капаро за климатика и изготвянето на стойката ако се налага..........не не можем (превод -офф не ни занимавай тука симулираме дейност)
    Този пост е редактиран от avenger; 01-11-16 в 19:13.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2

    Отговор: Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Името на въпросната фирма явно е измислено от някой клиент. В практиката се случват такива отношения с клиентите,образно казано понеже си от Варна,закачат се една бройка клиенти като на чепаре и се вадят(оправят) един по един.Това се случва когато фирмата разполага с малко монтажници.За такава стойка ли иде реч? Стойки за климатик - стомана - таванни.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Отговор: Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Без да искам да те обидя по какъвто и да е начин, но такива фирми и такова отношение съществуват именно заради клиенти като теб. Още в началото когато не си получил желаното от теб внимание е трябвало да забравиш за тази фирма. Всичко последвало след това е в резултат на твоето упорито желание точно тази фирма да извърши дейност, за която даже не си сигурен че може да извърши.

    Аз лично капаро оставям само на реномирани и доказали се фирми. За всичко останало - след като видя свършената работа. Който иска - иска, който не иска значи не може да гарантира че ще направи исканото от мен.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #4

    Отговор: Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Името на въпросната фирма явно е измислено от някой клиент.[/url]
    Всъщност ОХ значи Обществено Хранене и не се бъзикам.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    14
    #5

    Отговор: Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Без да искам да те обидя по какъвто и да е начин, но такива фирми и такова отношение съществуват именно заради клиенти като теб. Още в началото когато не си получил желаното от теб внимание е трябвало да забравиш за тази фирма. Всичко последвало след това е в резултат на твоето упорито желание точно тази фирма да извърши дейност, за която даже не си сигурен че може да извърши.

    Аз лично капаро оставям само на реномирани и доказали се фирми. За всичко останало - след като видя свършената работа. Който иска - иска, който не иска значи не може да гарантира че ще направи исканото от мен.

    Когато съм виновен, че съм очаквал някой да си върши работата коректно. Това ми напомня на един случай в който звъннах на 20 (без да преувеличавам) оторизирани сервиза на HP в работно време през деня в следобеден час и само 3 ми дигнаха да ми кажат ами той който отговаря за тази дейност го няма обадете се утре............
    Дано да фалират ОХ Миро! Няма нужда от такива фирми на пазара.

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    3
    #6

    Отговор: Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Когато купихме климатика от Техмарт, те казаха че работят с OXM.bg - съгласих се, след като техниците им дойдоха да монтират климатика, те казаха че няма да слагат никакви тръби въпреки че трябваше и ползваха тези на кооперацията тук, въпреки че бяха друг диаметър и бяха по-къси и т.н., преглътнах всичко до момента.
    Сега казаха че нямат възможност да преместят климатика в новозакупения ни апартамент т.е. аз съм прецакан да платя и 2 - 3 метра тръби наново за новото място защото няма какви да преместят колегите им, понеже тези които са тук са си от кооперацията при строежа а тези които ни се полагаха за стандартния монтаж преди няколко месеца OXM не ги сложиха а и сега "са много заети и нямат възможност да ни преместят климатика" затова ни препратиха при други техни колеги които ми изкат пари за всичко заради това?
    Абсолютни мошенници, НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ФИРМАТА OXM.bg НА 100%!!!
    Този пост е редактиран от wdesigns; 31-08-20 в 07:53.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #7

    Отговор: Загуба на време /Варна/ Ох Миро

    Ама и ти си един тарикат ... успех с 'читава' фирма.
    БТВ Можеш да ги съдиш, мошеници!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 23-12-11, 17:22
  2. Store.bg - Пълна загуба на време...
    От kod във форум Черен списък
    Отговори: 0
    Последно: 02-02-09, 17:26
  3. Whirlpool - от време на време отзад се чува пукане
    От shell във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 30-06-07, 21:48
  4. Загуба на качеството *.mp3//*.rm [?]
    От ru-boy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 11
    Последно: 13-09-03, 15:30
  5. WAV->MP3 без загуба на качество!!!!!!
    От Baby Thomas във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 13-05-02, 09:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе