Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

HDTV плеъри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    286
    #16

    Re: HDTV плеъри

    Нi KTT,
    Аз също имам сендер , но мога да вкл. едно устройство към него, и то по ниска честота. Или компютъра или видеото или ДВД плеяра.
    По този начин си гледам на няколко* ТV включително и кабелната. Неудобство е само че каквото пусна от сендера това мога да гледам на останалите TV. Твоя сендер така ли е?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    43
    #17

    Re: HDTV плеъри

    Eddie, откъде се снабдяваш с HDTV филми, че опираш и до плеър?
    Не е ли по лесно да използваш за тази цел ПС, 3ГХц П4 и 1 ГБ РАМ се справят чудесно с целта!

    Надявам се, че знаеш за изискванията на HDTV, само телевизора е над 6 - 7 000 лева май... щото на обикновено ТВ никаква файда няма :coolsmiley:

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #18

    Re: HDTV плеъри

    В арената има доста заглавия, по външните тракери - предимно китайски, също има.

    Знам какви са изискванията - РС-то ми ги покрива напълно, но като цяло хардуерните устройства възпроизвеждат DivX/XViD по-добре, отколкото който и да е ТВ оут.
    А специално този модел Д-Линк ми хареса заради по-ниската цена, а и на първо време мога да си ги гледам и на обикновения телевизор - просто имам много повече HDTV-та, отколкото ДВД-та*

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    43
    #19

    Re: HDTV плеъри

    Аз лично имам към 60 HDTV-та, свалени от нет-а, повечето са в 1280х720 прогресив.
    Този формат е изключително удачен да го гледам на уайд скрийна на нотбука.
    Изтерлийза не става за ПС Не е презредово като на телевизора...

    Та думата ми е, че е най добре да се гледа чистокръвно HDTV на 1920х1080 интерлийз на телевизионна развивка с тази резолюция....
    Но тези ТВ-та са бая скъпи!

    Затова за мен алтернативата си остава да си ги гледам на 1280х800 екранче, от нотбука на коленете ми, като загася лампата и сложа слушалките... все едно съм в кино зала

    А, да, да спомена, че трябва сериозно ПС за целта :coolsmiley:

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #20

    Re: към ЕДИ

    В крайна сметка при обиколките - за какви пари ти казаха че биха ти доставили това чудо? и въобще кой в България прави доставки на Д-линк компоненти??

    Нещо започнаха да ми се въртят едни еретични идеи за мултимедийна, безжична домашна мрежа

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    72
    #21

    Re: HDTV плеъри

    http://www.polycomp.bg/jsp/bg.do?a=c...UwNA==#n.9.1.3
    За цена обаче трябва да се пита при дилърите им.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #22

    Re: HDTV плеъри

    Това за Поликомп вече го установих сам ... само дето имайки предвид че обикновения плейър го мярнах с цена 180 евро, колегата за съжаление ще има проблем с цената на хай денсити модела ... но пък от друга страна, както и да го гледаме все ще излезе по евтино от кисс плейъра.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    72
    #23

    Re: HDTV плеъри

    Моля някой да каже кои са дилърите на Поликомп, че на сайта им не открих такава информация. Иска ми се да разбера цената на ДВД устройството със същите безжични възможности..

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    213
    #24

    Re: HDTV плеъри

    И на мен не ми стана ясно за дилърите, но няма да е евтино ... както казах модел 320 без двд го мярнах за 180 евро при цена в сайта на Д-линк $190 (намалено до 180) а по УСА сайтовете до $150 ... 320 РД което е с ДВД плейър пак там е $299/284, което ми навява мисълта че в БГ ще е около 300 евро без ДДС ...

    Идеалния случай е ако имаш някой, познат който да си идва от САЩ ...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    72
    #25

    Re: HDTV плеъри

    Съживявам темата.
    Ей сега видях това http://www.reset.bg/catalog/product_...75209a9ea6384e , но не намирам никакво ревю в мрежата. Надявам се да има коментари за това устройство. Цената му по европейските магазини е между 160 и 180 евро.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #26

    Re: HDTV плеъри

    Съжалявам че повдигам темата отново, ама как да се справя с тези филми на обикновено РС! Примерно P4 3.00GhZ,дън.платка ASUS P5GD1, HDD 80 Seagate SATA II 8MB, DVD Plextor 750A, VGA nVIDIA TURBO 6200 на GYGABITE! Филма насича, изостава говора или картина избързва ... същото е и със субтитрите! Предварително благодаря на всички които ще ми помогнат! Имам и още една по мощна машина двуядрена която също се държи така т.е. същите проблеми!Не бих казал че един лаптоп е по "силен" от по горе изписаната конфигурация!

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #27

    Re: HDTV плеъри

    Видео картата трябва да е последно поколение и по възможност по-бърза. Като минимум - АТИ X1600Pro или по-мощна, а за nVidia - GF7600 или по-мощна.. Процесора минимум 3GHz, паметта - мин. 1GB. ПО възможност по-бърз диск (САТА или RAID масив).

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #28

    Re: HDTV плеъри

    Забравих да кажа че РАМ е 2GHz@ явно проблема е в видеокартата и затова нещата не са добре! Иначе всички други условия вкл. и HDD са налице! Благодаря за мнението и за отзивчивостта на PAT

  17. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #29

    Re: HDTV плеъри

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Видео картата трябва да е последно поколение и по възможност по-бърза. Като минимум - АТИ X1600Pro или по-мощна, а за nVidia - GF7600 или по-мощна.. Процесора минимум 3GHz, паметта - мин. 1GB. ПО възможност по-бърз диск (САТА или RAID масив).
    При мен на Пентиум 4 на 2.8, 1ГБ ДДР с видео Радеон 9550 с 256МБ ДДР2 си върви 1080p без проблем. Иначе миналата седмица исках да взема от Поликомп за тест гореспоменатото устройство на D-Link но още го нямат. По принцип има VGA -> Video конвертор който е безжичен...но той е съвсем друго устройство.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #30

    Re: HDTV плеъри

    С добра видеокарта вървят си филмите без проблем! РАТ е прав в това отношение! За РС-то за да гледате такъв формат без всякакви допълнителни "устройства" се иска сериозна видеокарта в случая теста е с RADEON X800XL 512 DDR2,

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray плеъри поддържащи FLAC или WAV??
    От pstoev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 18-01-14, 12:37
  2. Продавам mp3 плеъри.
    От saio във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 11-01-12, 01:50
  3. DVD плеъри NEO?
    От conrad във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-08, 10:52
  4. Blu-ray плеъри под $ 500 в Amazon.com :-)
    От IvO™ във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 10-04-07, 00:10
  5. Тест диск за двд плеъри
    От lazarus18 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 12-12-06, 18:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе